Vánoční dárek od Hydronic Systems

Datum: 28.12.2017 4:57  |  Organizace: Hydronic Systems Prague s.r.o.  |  Firemní zpráva

Protože na Ježíška už pár let nevěříme, připravili jsme vám všem vánoční dárek sami. Rozbalte si HS aplikaci pro návrh a kontrolu nastavení regulačních a vyvažovacích ventilů HYDRONIC SYSTEMS

Hydronic Systems Prague s.r.o.
Jesenická č.p. 513
252 44 Psáry, Dolní Jirčany

tel.:244 466 792-3
e-mail:
web:www.hydronic.cz

HS návrhová aplikace je učena pro každého, kdo se při projekci, montáži, zprovoznění a následném provozu setkává s ventily HYDRONIC SYSTEMS. Umožňuje návrh jak ze zadaného průtoku tak z instalovaného výkonu a delta T stejně jako zpětnou kontrolu nastavení již instalovaných ventilů. Obsahuje všechny ruční i automatické vyvažovací ventily, regulátory tlakové diference i tlakově nezávislé 2cestné regulační ventily HYDRONIC SYSTEMS:

  • Ruční vyvažovací ventily D9505, D9525, D9535 a 447
  • Automatické vyvažovací ventily A E-Just, AB E-Just a SH
  • Regulátory tlakové diference PV Compact a 224
  • Tlakově nezávislé 2cestné regulační ventily Optima Compact

Součástí aplikace je i kompletní technická dokumentace včetně návodů k instalaci a obsluze. V terénu bez potřebných podkladů? S HS aplikací už nikdy!

Aplikace je ke stažení z „Obchod Play“, jako klíčové slovo pro hledání doporučujeme „hydronic systems“ nebo prostě „vyvažovací ventil“ nebo jednoduše využijte přímý odkaz.

Aplikace je kompletně v češtině je vyvinuta ČR a i do budoucna ji budeme rozšiřovat s ohledem na specifické technické i legislativní potřeby českého trhu.

Vše dobré v roce 2018!

Vánoční dárek od Hydronic Systems
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Ilustrační obrázek, zdroj TZB-info, článek autorky doc. Ing. Zdeňka Lhotáková, CSc.

Saunování - součást wellness

18.4. 1:48   Sauna může být ve vyčleněné místnosti nebo jako kabina, kterou lze umístit kamkoli. Jaká teplota a vlhkost je v sauně? Ale wellness koupelny již nejsou jen o vířivkách, saunách a aroma sprchách. více >>>
Betonepox® je stěrka na bázi epoxidu, zdroj: Němec s.r.o.

Vhodné stěrky do koupelen

16.4. 15:46   Do mokrých prostor je třeba používat stěrky na bázi epoxidu nebo polyuretanu. Jde o hmoty, které vodu nesají. Případné lakování se provádí jen kvůli údržbě, nikoliv jako ochrana před vodou. více >>>

Rámec národního programu životní prostředí pro období 2018–2020

9.4.2018 | Státní fond životního prostředí
Tento Rámec Národního programu Životní prostředí (dále jen „Rámec“) je nadstavbou dokumentu Národní program Životní prostředí. Rámec zavádí prioritní témata, která budou předmětem podpory z Národního programu Životní prostředí (dále jen „NPŽP“) v následujícím tříletém období.

Zpřísnění emisních limitů NOx u ohřívačů vody

4.4.2018 | Český plynárenský svaz
Úroveň emisí oxidů dusíku produkovaných konvenčními ohřívači vody, které používají plynná paliva, je zmíněným nařízením stanovena ve výši max. 56 mg/kWh spotřebovaného paliva vyjádřeného jako spalné teplo.

Možnosti úspor při přípravě teplé vody a vytápění

28.3.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Zvolit optimální kombinaci zdroje tepla a zásobníku na přípravu teplé vody vyžaduje podrobnou analýzu provozních parametrů zdroje tepla, tak analýzu odběru teplé vody. Tento proces řeší nově vyvíjený software.

Témata 2018

Tipy pro projektanty

Partneři - Voda, kanalizace

logo MEA
logo ASIO
logo WAVIN EKOPLASTIK
logo NICOLL ČR
logo WILO
logo RAYCHEM
 
 

Aktuální články na ESTAV.czPražští radní podpořili zbourání Libeňského mostu, schválit záměr musí zastupitelstvoProč se bránit výskytu tepelných mostů? Mohou způsobit i plísně. Jsou i další důvodyPardubice dojednaly odkup pozemků pro autobusový terminálVystrojený vrt kolektorem je jednou z nejdůležitějších částí systému XI.