Společnost AZP oslavila 25. narozeniny a představila svou novou tvář

Datum: 11.10.2017 03:00  |  Organizace: AZP Brno s.r.o.  |  Firemní zpráva

Výrobce nerezové sanitární techniky AZP po 25 letech na českém trhu vstupuje do nové éry. Společnost prošla modernizací, optimalizovala výrobní procesy, zavedla nový informační systém.

AZP Brno s.r.o.
Sladovnická 17
620 00 Brno

tel.:545 428 911
e-mail:
web:azp.cz
Společnost AZP provedla rebranding značky a připravuje nové webové stránky
Společnost AZP provedla rebranding značky a připravuje nové webové stránky

Navíc zrekonstruovala své sídlo, provedla rebranding značky a připravuje nové webové stránky. Významný milník v historii symbolicky vyjádřila ve čtvrtek 21. září 2017 dvojnásobnou oslavou svých 25. narozenin a padesátin majitele Jaroslava Salavy v hotelu Courtyard by Marriott Brno. Účastníci akce si zároveň mohli prohlédnout nově zrekonstruované prostory firmy a seznámit se s novou tváří AZP.

Ryze českou společnost AZP založili v roce 1992 bratři Antonín a Zdeněk Pytlíčkovi. Právě jejich iniciály se dodnes zachovaly v jejím názvu. Před dvěma roky firmu převzal podnikatel Jaroslav Salava a zahájil významnou modernizaci, jejímž cílem je posílit postavení značky na českém trhu i v zahraničí.

Jsme předním českým výrobcem nerezové sanitární techniky, máme za sebou čtvrt století velmi úspěšné práce a nyní se nám podařilo vytvořit předpoklady pro další expanzi. Proto jsme si také stanovili ambiciózní cíle – do roku 2021 plánujeme zvýšit obrat z 51 milionů korun na 100 milionů korun. Po modernizaci zde vidím velký potenciál,“ říká jednatel společnosti AZP Jaroslav Salava. AZP je tradiční brněnská výrobní firma, která v současnosti člení svou produkci do 5 sekcí. Mezi ty nejdůležitější patří aqua program, který zahrnuje automatické pisoáry a bezdotykové baterie, a nerezový program, pod který spadají nerezové pisoáry, žlaby či umyvadla, ale také dezinfekční zóny a turnikety. Společnost dále vyrábí mincovní automaty a vybavení pro kempy, antivandalové sociální zařízení a další nerezové sanitární produkty na zakázku. Firma AZP disponuje vlastním inovačním centrem a vyznačuje se mimo jiné tím, že dodnes staví převážně na poctivé ruční práci. Díky tomu je velice flexibilní a dokáže na míru přesně podle požadavků zákazníka vyrobit prakticky jakýkoliv nerezový produkt.

Společnost AZP je již delší dobu úspěšná i na zahraničních trzích. Její špičkové výrobky si objednávají zákazníci z Německa, Anglie, Nizozemska, Švédska, Ruska, Lotyšska, Chorvatska, Polska, Maďarska a Rumunska. Součástí strategie firmy do budoucna je posílit spolupráci se stávajícími zahraničními odběrateli a expandovat.


 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Umyvadla II

20.6.2018 | Zdeňka Dřevojánková
Druhý díl seriálu je věnován rozdělení umyvadel podle materiálu, podle velikosti, zmiňuje i umyvadla pro handicap a umyvadla v dopravních prostředcích.
© sergeevspb - Fotolia.com

Valašské Klobouky podpoří zasakování dešťové vody ve městě

19.6. 16:50   Radnice ve Valašských Kloboukách na Zlínsku začala s úpravami, které podpoří zasakování dešťové vody ve městě. V ulicích například přeruší některé obrubníky, aby mohla voda odtékat do zelených ploch. více >>>

Návaznost staveb na terén a správné řešení kanalizace přívalové deště prověří

17.6. 2:01   Připomínáme video a článek Přívalové deště prověřují kvalitu staveb. Zatopené suterény jsou často důsledkem chyb v projektu, změn v rámci výstavby a šetření investorů na nesprávném místě. více >>>

Umyvadla I

13.6.2018 | Zdeňka Dřevojánková
Umyvadlo je zařizovací předmět s jasným určením, který se vyskytuje v bytech, domech, průmyslových a zemědělských objektech ale i dopravních prostředcích. První díl seriálu popisuje počet, požadavky, umístění, rozdělení umyvadel podle montáže a podle konstrukce a tvaru.

Aktualizovaný návod k hodnocení zdravotních rizik

10.6. 3:51   Dne 16.4.2018 byl vydán aktualizovaný autorizační návod k hodnocení zdravotního rizika expozice chemickým látkám v pitné vodě. více >>>

Témata 2018

Tipy pro projektanty

CAD a BIM knihovny

Partneři - Voda, kanalizace

logo NICOLL ČR
logo MEA
logo ASIO
logo WAVIN EKOPLASTIK
logo WILO
logo RAYCHEM
 
 

Aktuální články na ESTAV.czŘím jako na dlani. Model města si objednal Mussolini. Dokončen byl dlouho po válceVláda by měla v říjnu od MMR mít návrh zákona o sociálním bydleníJak omezit šíření bakterií ve veřejných prostorách?Doporučené rozměry dveří a směr jejich otevírání