REMS Mini-Press skutečně jednoruční radiální lis

Datum: 1.11.2017 02:00  |  Organizace: REMS Česká republika s.r.o.   |  Firemní zpráva

Super lehký, super malý, super snadno ovladatelný, super rychlý to všechno je jednoruční radiální lis REMS Mini-Press 22 V ACC a REMS Mini-Press S 22 V ACC.

REMS Česká republika s.r.o.
Nádražní 271
253 01 Hostivice

tel.:+420 220982880, fax: +420 220982883
e-mail:
web:www.rems.de
REMS Mini-Press 22V ACC Li-Ion akumulátorový radiální lis + 3 lisovací kleště MINI do 35 mm ZDARMA
REMS Mini-Press 22V ACC Li-Ion akumulátorový radiální lis + 3 lisovací kleště MINI do 35 mm ZDARMA

Jednoruční radiální lis REMS Mini-Press 22 V ACC a REMS Mini-Press S 22 V ACC je použitelný všude - volně z ruky, nad hlavou, také na obzvláště úzkých místech. A navíc je otočný o 360°.

Specifikace

  • Univerzální, super dobře do ruky padnoucí akumulátorový radiální lis s nucených chodem k výrobě lisovaných spojení Ø 10–40 mm, Ø ⅜–1¼".
  • Nová REMS Li-Ion 22 V technologie vytváří měřítka z hlediska hospodárnosti a komfortu obsluhy a umožňuje uživateli super rychlé lisování pod 4s při o 50 % více zalisováních.
  • Automatické zajištění lisovacích kleští a automatický průběh procesu lisování poskytují uživateli dodatečnou jistotu a bezpečí.
  • S hmotností jen 2,5kg a délkou včetně lisovacích kleští Mini V15 jen 31 cm se tento akumulátorový radiální lis posunul do nové dimenze.
  • Použitelný všude, volně z ruky, nad hlavou, také na obzvláště úzkých místech.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

© silver-john - Fotolia.com

Ohřev vody, aneb příprava teplé vody, II. díl

13.8.2018 | Ing. Jaroslav Dufka
V průměru každý obyvatel ČR spotřebuje denně asi 40 litrů teplé vody. Na její ohřev se spotřebuje přibližně 2,2 kWh tepelné energie. TV by neměla mít při odběru proměnnou teplotu. Jaké jsou průtoky a tepelný výkon při používání průtokových ohřívačů pro různé míchací baterie?

V ČR přicházejí změny v hospodaření s vodou

7.8.2018 | Ing. Dagmar Kopačková, Ph.D., redakce
Špatná kvalita pitné vody, nedostatečné zásoby, vysychající vrty – to jsou nejpalčivější problémy, se kterými se v poslední době potýká stále více měst a obcí. Vodu nechceme zdražit. Chceme ale snížit sazbu DPH a do novely vodního zákona zapracovat sucho, říká ministr Brabec.

Ohřev vody, aneb příprava teplé vody, I. díl

6.8.2018 | Ing. Jaroslav Dufka
Zvolený způsob ohřevu a druh použitého ohřívače závisí zejména na dostupnosti paliva, potřebě vody v čase. Jaké jsou náklady na ohřev vody, jak vybrat velikost zásobníku a jak číst energetický štítek spotřebiče?
diskuse: 2 příspěvky, poslední 08.08.2018 09:00
Význam cíle Pitná voda a kanalizace (SDG 6) v ČR již druhým rokem významně roste, ilustrační obrázek, foto D.Kopačková, redakce

Češi si spojují Cíle udržitelného rozvoje hlavně se zdravím a pitnou vodou

5.8.2018 | redakce
Zdraví a kvalitní život spolu s dostatkem pitné vody – dvě hlavní priority, které Češi považují za nejdůležitější z celkem 17 Cílů udržitelného rozvoje (tzv. SDGs). Ty Česká republika přijala spolu se všemi členskými státy OSN v roce 2015 jako základní pilíře programu rozvoje planety do roku 2030.

Vodárenský areál na Letné slaví 130 let

4.8. 02:00   Rozsáhlý vodárenský areál na Letné, který byl dostavěn v roce 1888, slaví letos 130 let od svého vzniku. Kromě vodárenské věže zde byl čtyřkomorový pozemní vodojem a přečerpací stanice. Původně byl napájen přirozeně filtrovanou vodou z Novomlýnské vodárny a po roce 1914 pak vodou káranskou. více >>> (Pražské vodovody a kanalizace)
 
 

Aktuální články na ESTAV.czLidé zažádali o téměř půlku peněz ze státní půjčky na bydleníNový Zéland schválil zákaz prodeje domů a bytů většině cizincůStavební deník je možné vést i on-lineJak v létě zalévat zahradu? Zavlažujte zahrádku kvalitní vodou z čistírny STMH