REMS Mini-Press skutečně jednoruční radiální lis

Datum: 1.11.2017 02:00  |  Organizace: REMS Česká republika s.r.o.   |  Firemní zpráva

Super lehký, super malý, super snadno ovladatelný, super rychlý to všechno je jednoruční radiální lis REMS Mini-Press 22 V ACC a REMS Mini-Press S 22 V ACC.

REMS Česká republika s.r.o.
Nádražní 271
253 01 Hostivice

tel.:+420 220982880, fax: +420 220982883
e-mail:
web:www.rems.de
REMS Mini-Press 22V ACC Li-Ion akumulátorový radiální lis + 3 lisovací kleště MINI do 35 mm ZDARMA
REMS Mini-Press 22V ACC Li-Ion akumulátorový radiální lis + 3 lisovací kleště MINI do 35 mm ZDARMA

Jednoruční radiální lis REMS Mini-Press 22 V ACC a REMS Mini-Press S 22 V ACC je použitelný všude - volně z ruky, nad hlavou, také na obzvláště úzkých místech. A navíc je otočný o 360°.

Specifikace

  • Univerzální, super dobře do ruky padnoucí akumulátorový radiální lis s nucených chodem k výrobě lisovaných spojení Ø 10–40 mm, Ø ⅜–1¼".
  • Nová REMS Li-Ion 22 V technologie vytváří měřítka z hlediska hospodárnosti a komfortu obsluhy a umožňuje uživateli super rychlé lisování pod 4s při o 50 % více zalisováních.
  • Automatické zajištění lisovacích kleští a automatický průběh procesu lisování poskytují uživateli dodatečnou jistotu a bezpečí.
  • S hmotností jen 2,5kg a délkou včetně lisovacích kleští Mini V15 jen 31 cm se tento akumulátorový radiální lis posunul do nové dimenze.
  • Použitelný všude, volně z ruky, nad hlavou, také na obzvláště úzkých místech.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 



Související z oboru

GDPR pro projektanty a techniky a novinky ve zdravotní technice 2018

14.3.2018 | STP - Společnost pro techniku prostředí
Seminář, který pořádá STP od r. 2002, je letos v trochu jiné podobě. Kromě tradičních novinek pro návrh a provoz vnitřních vodovodů a kanalizace bude čas věnován i příkladům, jak se připravit na novou legislativu ochrany osobních údajů, která bude platit od května 2018.

PVK připomínají: zabezpečte vodoměry proti mrazu

27.2. 2:13   Pokud totiž dojde k poškození vodoměru vinou špatné ochrany, tak si klient náklady na jeho výměnu hradí sám. „Výměna toho nejběžnějšího vodoměru stojí přes dva tisíce korun. více >>> (Pražské vodovody a kanalizace, a. s.)
Mobilní soběstačný dům Jasněnka

Soběstačné mobilní domky – fikce nebo realita?

25.2.2018 | Markéta Gregarová
3 mobilní domy, ojedinělý projekt architekta Kožnara, jsou energeticky soběstačné. Při využití dešťové vody se objevily problémy s velikostí střechy, umístěním nádrže, ale i českou legislativou. Na téma využití dešťové vody, dotace a ceny vody vás zveme i na Aquatherm 1. 3. 2018.
Značka Kvalita Garantována CTI ČR pro trubky FV plast

Značka Kvalita Garantována CTI ČR pro FV plast bude předána na Aquathermu

24.2. 0:10   Cechu topenářů a instalatérů České republiky, autorizované společenstvo udělí společnosti FV-Plast, a.s. značku Kvalita Garantována CTI ČR, za produkty - Trubky PP-RCT HOT S3,2, SDR 7,4. více >>>

Stoky pod Prahou procházejí pravidelnou kontrolou

22.2.2018 | Pražské vodovody a kanalizace, a.s.
Pracovníci Pražských vodovodů a kanalizací v loňském roce v rámci preventivního průzkumu prohlédli 152 kilometrů kanalizace. Zároveň zrevidovali 1 980 vstupních šachet a objektů na stokové síti. Co do kanalizace nepatří?

Témata 2018

Wavin Poradna

Tipy pro projektanty

Partneři - Voda, kanalizace

logo ASIO
logo NICOLL ČR
logo MEA
logo RAYCHEM
logo GRUNDFOS
logo WAVIN EKOPLASTIK
 
 

Aktuální články na ESTAV.czRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánuVelký jarní úklid se chystá již za měsíc, letos i s Gabrielou KoukalovouPraha řeší změnu územního plánu pro tramvaje na Václavské náměstí