Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

REMS CamSys 2 - inspekční kamerový systém s hlasovým záznamem

Datum: 16.10.2017 02:00  |  Organizace: REMS Česká republika s.r.o.   |  Firemní zpráva

Novinkou v podzimním katalogu Stroje a nástroje pro opracování trubek 02/2017 společnosti REMS je inspekční kamerový systém s velkým barevným displejem.

REMS Česká republika s.r.o.
Nádražní 271
253 01 Hostivice

tel.:+420 220982880, fax: +420 220982883
e-mail:
web:www.rems.de
REMS CamSys 2 S-Color Inspekční kamerový systém
REMS CamSys 2 S-Color Inspekční kamerový systém

Elektronický kamerový inspekční systém REMS CamSys 2 je skvělým pomocníkem k nákladově výhodné inspekci a analýze poškození.

REMS CamSys 2 specifikace

  • Dokumentace snímků a videozáznamů s hlasovým záznamem na SD-kartě s údajem o datumu, čase a hloubce zasunutí.
  • Kontrolní jednotka v mikroprocesorové technice s 7" TFT-LCD-barevným displejem, zásuvkou pro SD-kartu, USB-přípojkou, výstupem na video PAL/NTSC, integrovaným akumulátorem Li-Polymer 3,7 V, 7,6 Ah, v pevném, nárazům odolném plastovém krytu, chráněném před ostřikem vodou, ochrannou clonou, stojanem.
  • 2 m propojovací kabel od kontrolní jednotky k sadě kamery a kabelu, napěťový nápáječ/nabíječka 100–240 V, 50–60 Hz, 15 W, SD-karta 4 GB, USB-kabel, videokabel, v pevném kufru.
  • Sada kamery a kabelu S-Color se speciální barevnou kamerou s vysokým rozlišením s CMOS obrazovým senzorem a posuvným kabelem.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Rozdíl mezi povodňovou mapou a stanoveným záplavovým územím

22.5.2019 | redakce podle informací MŽP
Povodňové mapy slouží pojistitelům jako primární zdroj pro tarifikaci rizika povodně a záplavy na území České republiky. Vodoprávním úřadem stanovená záplavová území jsou administrativně určená území, která mohou být při výskytu přirozené povodně dané doby opakování zaplavena vodou.

Sucho z pohledu terénního hydrogeologa

20.5.2019 | Mgr. Petr Nakládal
Informace o suchu v České republice jsou ve většině případů nadhodnocené, neakceptuje se přirozený chod klimatu a často se zkreslují data o podzemních vodách. Za některé projevy sucha si mohou lidé sami. Nejčastěji to bývá špatná práce při hloubení a vystrojování vrtů na vodu a tepelná čerpadla a antropogenní zásahy v krajině.

Zásoby pitné vody máme zajištěny, na krizové sucho jsme připraveni

18.5.2019 | redakce podle tiskové zprávy MŽP
Klíčovým bodem jednání Národní koalice pro boj se suchem začátkem května bylo zajištění zásobování domácností pitnou vodou, pokud začne docházet voda v povrchových i podzemních zdrojích v jednotlivých obcích.

Komentář ke Změně Z1 ČSN 75 5455 Výpočet vnitřních vodovodů

13.5.2019 | Ing. Jakub Vrána, Ph.D., Ústav TZB, Fakulta stavební VUT v Brně
Ve Změně Z1 ČSN 75 5455 jsou důležité úpravy příloh B, C a G, resp. nový vztah pro stanovení výpočtového průtoku v přívodním potrubí vnitřního vodovodu, výpočet délkové tepelné ztráty a příklad výpočtu vnitřního vodovodu.
Safírový potok, Jizerka, ilustrační obrázek, foto redakce

Připomínka výstavby vodárny v Káraném je dnes více než aktuální

12.5.2019 | Ing. Dagmar Kopačková, Ph.D., redakce, Kryštof Drnek, historik PVK, a.s.
Jednou z vládou plánovaných a zmíněných staveb v rámci boje proti suchu je přivaděč Praha – Kladno. I proto se hodí ohlédnutí za třemi muži, kteří se podíleli začátkem 20. století na výstavbě vodárny v Káraném, která letos slaví 115. výročí od uvedení do provozu.

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Voda, kanalizace