Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
zateplení
financování oprav
rekonstrukci kotelny
čistou fasádu
Zjisti více
První on-line konference portálu TZB-info
Rekonstrukce a provoz bytových domů
středa 9.12.2020od 10:00 hod.
Registrovat se
Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Plastové potrubí v mobilu: Ekoplastik SmartApp

Wavin Ekoplastik přináší na trh praktickou mobilní aplikaci. Instalatéři i montážní pracovníci díky ní získají možnost ověřovat si informace o PPR a PP-RCT sortimentu z dílny Wavin Ekoplastik přímo v terénu, stejně jako jej objednávat.


Mobilní aplikace obsahuje katalog výrobků s uceleným přehledem sortimentu Wavin Ekoplastik v oblasti PPR a PP-RCT systémů s možností okamžité objednávky potřebného materiálu e-mailem na nejbližší pobočce dodavatele.

Důležitým pomocníkem je tzv. Kompenzační pravítko, které slouží k určení délkového prodloužení trubek systému Ekoplastik. Jeho součástí je kalkulátor vzdálenosti podpor, který obsahuje nástroje pro výpočet kompenzační délky u celoplastového i vícevrstvého potrubí nebo smyčkové kompenzace.

V paměti mobilní aplikace jsou také uloženy všechny certifikáty k produktům Wavin Ekoplastik. Instalatéři a montážní pracovníci se tak mohou přímo v terénu rozhodnout o výběru konkrétního potrubního systému na základě jeho vlastností a certifikací. Aplikace je k dispozici v českém, anglickém a ruském jazyce a zájemci si ji mohou zdarma stáhnout z Google Play, kde je k dispozici verze pro OS Android. Uvolnění verze pro iOS se připravuje.

„Máme radost, že můžeme terénním pracovníkům nabídnout moderní nástroj, který jim pomůže při jejich práci. V současné době je aplikace Ekoplastik SmartApp k dispozici volně ke stažení pro operační systém Android, na verzi pro iOS se intenzivně pracuje a o její dostupnosti budeme zájemce informovat,“ říká David Penc, marketingový manažer společnosti Wavin Ekoplastik.

Wavin Czechia s.r.o.
logo Wavin Czechia s.r.o.

Společnost Wavin je přední světový výrobce a dodavatel plastových potrubních systémů pro rozvody vody, topení a plynu. Specializuje se i na systémy pro hospodaření s dešťovou vodou a realizaci či sanaci inženýrských sítí. V České republice působí od roku ...

 
 
Reklama