Všestranná vana pro koupel i sprchování - vana BetteSelect

Datum: 8.4.2016 4:38  |  Organizace: Bette GmbH & Co. KG  |  Firemní zpráva

Model vany BetteSelect je vynikající řešení, pokud je třeba maximální flexibilita do koupelny bez velkého rozpočtu.

Bette GmbH & Co. KG
Heinrich-Bette-Straße 1
33129 Delbrück

Tato multifunkční vana pochází z návrhářského studia Tesseraux + Partner v Potsdamu.

Úžasný vnitřní prostor a ergonomický profil zad jsou základem dokonalé pohody během koupele. Úplné relaxaci dále přispívá jemně tvarovaná oblast pro oporu krku.

V nabídce jsou čtyři velikosti (160 x 70, 170 x 70, 170 x 75 a 180 x 80 cm) a tři možnosti umístění přepadu, díky čemuž BetteSelect poskytuje obrovskou svobodu návrhářům. Výpusť je posunuta mimo střed, aby tak v nohách vany rozšířila prostor příjemnému postoji při sprchování. Především proto je BetteSelect vynikajícím řešením jako vana pro kombinaci koupele a sprchování v koupelnách malých rozměrů.

Vana je vyrobena jako všechny produkty společnosti Bette ze smaltované titanové oceli. Tento vyjímečný materiál nelze ničím poškrábat, má barevnou stálost, velice jednoduše se čistí a je 100% recyklovatelná.


 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Ilustrační obrázek, zdroj TZB-info, článek autorky doc. Ing. Zdeňka Lhotáková, CSc.

Saunování - součást wellness

18.4. 1:48   Sauna může být ve vyčleněné místnosti nebo jako kabina, kterou lze umístit kamkoli. Jaká teplota a vlhkost je v sauně? Ale wellness koupelny již nejsou jen o vířivkách, saunách a aroma sprchách. více >>>
Betonepox® je stěrka na bázi epoxidu, zdroj: Němec s.r.o.

Vhodné stěrky do koupelen

16.4. 15:46   Do mokrých prostor je třeba používat stěrky na bázi epoxidu nebo polyuretanu. Jde o hmoty, které vodu nesají. Případné lakování se provádí jen kvůli údržbě, nikoliv jako ochrana před vodou. více >>>

Rámec národního programu životní prostředí pro období 2018–2020

9.4.2018 | Státní fond životního prostředí
Tento Rámec Národního programu Životní prostředí (dále jen „Rámec“) je nadstavbou dokumentu Národní program Životní prostředí. Rámec zavádí prioritní témata, která budou předmětem podpory z Národního programu Životní prostředí (dále jen „NPŽP“) v následujícím tříletém období.

Zpřísnění emisních limitů NOx u ohřívačů vody

4.4.2018 | Český plynárenský svaz
Úroveň emisí oxidů dusíku produkovaných konvenčními ohřívači vody, které používají plynná paliva, je zmíněným nařízením stanovena ve výši max. 56 mg/kWh spotřebovaného paliva vyjádřeného jako spalné teplo.

Možnosti úspor při přípravě teplé vody a vytápění

28.3.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Zvolit optimální kombinaci zdroje tepla a zásobníku na přípravu teplé vody vyžaduje podrobnou analýzu provozních parametrů zdroje tepla, tak analýzu odběru teplé vody. Tento proces řeší nově vyvíjený software.

Témata 2018

Tipy pro projektanty

Partneři - Voda, kanalizace

logo WAVIN EKOPLASTIK
logo RAYCHEM
logo NICOLL ČR
logo ASIO
logo WILO
logo MEA
 
 

Aktuální články na ESTAV.czFOR ARCH 2018: Digitalizace ve stavebnictví se blížíCentrální vysavač: Nástroj dokonalého úkliduČeský ostrovní dům: Domy budoucnosti budou jednodušší, než si myslítePražští radní podpořili zbourání Libeňského mostu, schválit záměr musí zastupitelstvo