Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stylové a hospodárné řešení pro hotelové koupelny

Pět modelových řad nového segmentu umyvadel Kaldewei nabízí flexibilní kombinační možnosti pro hotelové koupelny. Ani při silné zátěži z důvodu neustálého střídání hostů nenajdete po několika letech provozu žádné stopy po používání.

Vhodná umyvadla doplňují smaltované extra ploché sprchové vaničky a koupací vany úspěšné řady výrobků Kaldewei Puro, Cono a Centro, a tak umožňují ztvárnit koupelnu v jednotném designérském slohu, materiálu i barevném provedení. K dostání jsou umyvadla v různých rozměrech v rámci jedné modelové řady a přesvědčují mnohostranností montáže - od zápustných umyvadel přes vestavná, umyvadla na desku s dvěma různými výškami okraje, až po nástěnná umyvadla a volně stojící modely kolekce Meisterstücke.

Vynikající materiálové vlastnosti smaltované oceli Kaldewei i sériově dodávaná úprava Kaldewei Perl-Effekt předurčují umyvadla Kaldewei mimo jiné také k použití v silně frekventovaných veřejných umývárnách hotelů a restaurací. Kromě optických předností září nová umyvadla Kaldewei také svou vynikající hospodárností. Povrch smaltované oceli Kaldewei lze obzvláště rychle a ekologicky vyčistit. Vyznačuje se dlouhou životností a ani při silné zátěži z důvodu neustálého střídání hostů nenajdete po několika letech provozu žádné stopy po používání.

umyvadla Kaldewei Puro, Cono a Centro umyvadla pro hotely
Umyvadlo Cono instalováno na desku
Kaldewei CS, s.r.o.
logo Kaldewei CS, s.r.o.

Firma Kaldewei GmbH & Co. KG je předním výrobcem koupacích van a sprchových vaniček ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm, na které poskytuje záruku až 30 let! V sortimentu má sprchové vaničky, koupací i vířivé vany. Díky více než 350 modelům nabízí řešení ...

 
 
Reklama