Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Výhody díky smaltovaným extra plochým sprchovým vaničkám Kaldewei

Poptávka stavebníků a realizačních firem po sprchách v úrovni podlahy je u rekonstrukcí koupelen obrovská, a to se stále rostoucím potenciálem do budoucna.

V prostředí silně konkurenčního trhu musí odborníci na sanitární vybavení přesvědčit své zákazníky o optimálním řešení. Jde především o dlouhodobou spokojenost zadavatele zakázky s ohledem na komfort, snadnou údržbu a stavební bezpečnost.

Kromě 30leté záruky jsou dalšími argumenty, které mluví pro použití smaltovaných extra plochých sprchových vaniček, dlouhá životnost, estetičnost, komfort, maximální hygiena, stavební bezpečnost a snadné čištění. Díky velkému počtu modelů, rozměrů a barev se Kaldewei daří vyhovovat přáním zákazníků a v oblasti sprch v úrovni podlahy jim nabízet řešení šitá na míru. Dalším důvodem, který nahrává smaltovaným sprchovým vaničkám, je jejich snadná a bezpečná montáž. Díky instalačním systémům Kaldewei je montáž s ohledem na normy protihlukové ochrany, odtokový výkon a výšku vody v přepadu velmi snadná a hotová jen v několika málo krocích.

Kaldewei CS, s.r.o.
logo Kaldewei CS, s.r.o.

Firma Kaldewei GmbH & Co. KG je předním výrobcem koupacích van a sprchových vaniček ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm, na které poskytuje záruku až 30 let! V sortimentu má sprchové vaničky, koupací i vířivé vany. Díky více než 350 modelům nabízí řešení ...

 
 
Reklama