Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Anke Salomon vytvořila pro Kaldewei tři řady výrobků

Kaldewei spolu s Anke Salomon navrhl novou kolekci koupelnového vybavení. Ve svém oboru zkušená designérka z Berlína stojí hned za třemi výrobkovými řadami.

Charakteristickou zvláštností designérky je přirozené a smysly vnímané pojetí tvaru. „Materiál měkce plyne od precizního okraje vany zcela jemně směrem dovnitř,“ popisuje Anke Salomon charakteristickou designovou estetiku. Výsledkem jsou koupací vana Incava, volněstojící Meisterstück Incava a modelová řada Silenio, sestávající z koupací vany a umyvadel.

V rámci produktové řady Kaldewei Silenio lze vzájemně harmonicky kombinovat koupací vanu a umyvadlo. Pro vanu Silenio je charakteristický plochý okraj vysoký pouhých 20 milimetrů a nezvykle malé poloměry rohů. Tyto designové prvky nechávají koupací vanu Silenio opticky splynout s koupelnou. Na přirozený vzhled koupací vany Silenio navazují také sladěná umyvadla Silenio. Kontury pozvolna plynoucí z obou stran směrem dovnitř umyvadla vyúsťují do měkké prohlubně, která je v napínavém kontrastu se strmě se svažující zadní částí umyvadla a velkorysou odkládací plochou.Kaldewei CS, s.r.o.
logo Kaldewei CS, s.r.o.

Firma Kaldewei GmbH & Co. KG je předním výrobcem koupacích van a sprchových vaniček ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm, na které poskytuje záruku až 30 let! V sortimentu má sprchové vaničky, koupací i vířivé vany. Díky více než 350 modelům nabízí řešení ...

 
 
Reklama