Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Mimořádně plochá instalace vaniček Kaldewei

Kaldewei na letošním veletrhu ISH poprvé představil ultra plochou odtokovou soupravu KA 90, díky níž lze instalovat sprchové vaničky v úrovni podlahy s montážní výškou pouhých 60 milimetrů – což je opravdové plus zejména při rekonstrukcích.

Ukazuje tak, že extra ploché sprchové vaničky lze instalovat dokonce plošeji než sprchové odtokové žlaby nebo podlahové vpusti pro dlážděné sprchy. Souprava KA 90 je univerzálně kombinovatelná se všemi smaltovanými extra plochými vaničkami s odtokem 90 mm ( jako je například Scona, Superplan a Superplan XXL) a ve čtyřech různých provedeních tak vyhoví každé montážní situaci.

Díky dokonale vyladěnému kompletnímu systému od Kaldewei lze smaltované extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy nainstalovat v několika málo krocích. Systémová řešení Kaldewei, jejichž součástí je extra plochá sprchová vanička, montážní systém a odtoková souprava, jsou extrémně stabilní, odolávají mnoho let i vysoké zátěži a poskytují rozsáhlou ochranu proti provlhnutí i hluku.


Kaldewei CS, s.r.o.
logo Kaldewei CS, s.r.o.

Firma Kaldewei GmbH & Co. KG je předním výrobcem koupacích van a sprchových vaniček ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm, na které poskytuje záruku až 30 let! V sortimentu má sprchové vaničky, koupací i vířivé vany. Díky více než 350 modelům nabízí řešení ...

 
 
Reklama