Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Ochutnávka tvorby Laufen CZ na ISH ve Frankfurtu

Datum: 26.2.2015 4:30  |  Organizace: LAUFEN CZ s.r.o.  |  Firemní zpráva

Letos od 10. do 14. března otevře své dveře veřejnosti jeden z největších veletrhů koupelnového designu a stavebních technologií, ISH ve Frankfurtu.

LAUFEN CZ s.r.o.
V Tůních 3/1637
120 00 Praha 2

tel.:+420 296 337 701
e-mail:
web:www.laufen.cz  www.jika.cz

Přes 2000 vystavovatelů z celého světa představí návštěvníkům své novinky a inovace v několika speciálně upravených halách. Jako motto letošního ročníku koupelnové sekce bylo zvoleno Water for people.

Na potřeby svých koncových zákazníků se orientuje také společnost Laufen CZ, která na veletrhu uvede své produkty značky Laufen. Můžete se těšit na premiérové představení realizací výrazných designerů Konstantina Grcice a Toana Nguyena, kteří své kolekce z materiálu Saphir Keramik v minulém roce předvedli pouze jako koncept.

K vidění budou jednak unikátní umyvadla a vany, v případě Nguyena také koupelnový nábytek. Právě Nguyen již za svůj návrh umyvadla získal Design Plus Award 2015. Své místo na veletrhu budou mít ale i stálice jako jsou kolekce Saphir Keramik a Kartell by Laufen, v rámci které se představí nové 120 cm umyvadlo.

V případě, že se rozhodnete navštívit halu číslo 3.1, naskytne se vám pohled na kolekce a produkty, které v sobě kombinují jak špičkový design, tak nejnovější technologie.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk 


Související z oboru

Rozdíl mezi povodňovou mapou a stanoveným záplavovým územím

22.5.2019 | redakce podle informací MŽP
Povodňové mapy slouží pojistitelům jako primární zdroj pro tarifikaci rizika povodně a záplavy na území České republiky. Vodoprávním úřadem stanovená záplavová území jsou administrativně určená území, která mohou být při výskytu přirozené povodně dané doby opakování zaplavena vodou.

Sucho z pohledu terénního hydrogeologa

20.5.2019 | Mgr. Petr Nakládal
Informace o suchu v České republice jsou ve většině případů nadhodnocené, neakceptuje se přirozený chod klimatu a často se zkreslují data o podzemních vodách. Za některé projevy sucha si mohou lidé sami. Nejčastěji to bývá špatná práce při hloubení a vystrojování vrtů na vodu a tepelná čerpadla a antropogenní zásahy v krajině.

Zásoby pitné vody máme zajištěny, na krizové sucho jsme připraveni

18.5.2019 | redakce podle tiskové zprávy MŽP
Klíčovým bodem jednání Národní koalice pro boj se suchem začátkem května bylo zajištění zásobování domácností pitnou vodou, pokud začne docházet voda v povrchových i podzemních zdrojích v jednotlivých obcích.

Komentář ke Změně Z1 ČSN 75 5455 Výpočet vnitřních vodovodů

13.5.2019 | Ing. Jakub Vrána, Ph.D., Ústav TZB, Fakulta stavební VUT v Brně
Ve Změně Z1 ČSN 75 5455 jsou důležité úpravy příloh B, C a G, resp. nový vztah pro stanovení výpočtového průtoku v přívodním potrubí vnitřního vodovodu, výpočet délkové tepelné ztráty a příklad výpočtu vnitřního vodovodu.
Safírový potok, Jizerka, ilustrační obrázek, foto redakce

Připomínka výstavby vodárny v Káraném je dnes více než aktuální

12.5.2019 | Ing. Dagmar Kopačková, Ph.D., redakce, Kryštof Drnek, historik PVK, a.s.
Jednou z vládou plánovaných a zmíněných staveb v rámci boje proti suchu je přivaděč Praha – Kladno. I proto se hodí ohlédnutí za třemi muži, kteří se podíleli začátkem 20. století na výstavbě vodárny v Káraném, která letos slaví 115. výročí od uvedení do provozu.

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Voda, kanalizace