Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nemocnice sázejí na extra ploché sprchové vaničky

Ekonomicky vést nemocnici a zároveň vyhovět přísným požadavkům na hygienu – to představuje pro manažery nemocnic velkou výzvu. Do centra zájmu se přitom stále častěji dostávají také koupelny pacientů.

Při nedostatečné hygieně se může obzvláště mokrá zóna rychle změnit v živnou půdu nebezpečných zárodků a bakterií. Řádné čištění je proto nezbytné, vyžaduje však dostatek času a zaměstnanců. Volba správného materiálu je proto pro nemocnice a pečovatelská zařízení nesmírně důležitá.

Extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm spojují hygienickou čistotu a hospodárnost. Kromě toho jsou velmi odolné a mají dlouhou životnost, na kterou Kaldewei poskytuje 30letou záruku. Díky své bezprahové vestavbě v úrovni podlahy umožňují bezbariérový vstup i výstup bez nebezpečných hran. Zejména pro pacienty na vozíčku a uživatele chodítek není extra plochá sprchová vanička žádnou překážkou.

S použitím protiskluzové úpravy povrchu Kaldewei Secure Plus, antislip a celoplošný antislip pro smaltované extra ploché sprchové vaničky nabízí Kaldewei navíc vysokou míru stability ve sprše.

Kaldewei CS, s.r.o.
logo Kaldewei CS, s.r.o.

Firma Kaldewei GmbH & Co. KG je předním výrobcem koupacích van a sprchových vaniček ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm, na které poskytuje záruku až 30 let! V sortimentu má sprchové vaničky, koupací i vířivé vany. Díky více než 350 modelům nabízí řešení ...

 
 
Reklama