Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Kaldewei vyvinul nový kompletní systém pro snadnou montáž plochých sprchových vaniček Superplan

Systém se skládá ze smaltované extra ploché sprchové vaničky Kaldewei Superplan a ideálně sníženého polystyrénového nosiče, vše o celkové montážní výšce pouhých 37 milimetrů! Montáž lze provést jednoduše a rychle v několika málo krocích.

Pomocí tohoto kompletního systému lze montáž smaltované extra ploché sprchové vaničky realizovat s minimální vstupní výškou i v případě, že stavební podmínky nedovolují instalaci zcela v úrovni podlahy. Systém je k dostání v sedmi rozměrech – od prostorově úsporných 80 x 80 centimetrů až po komfortních 90 x 120 centimetrů - a je vhodný pro nejrůznější montážní situace.
Nejrozšířenější je montáž přímo na mazaninu, popřípadě na hrubou podlahu. Podlahová krytina jako dlaždice, PVC či dřevo se položí až ke sprchové vaničce a odpovídajícím způsobem utěsní. Systémové řešení Kaldewei je vhodné také pro montáž na hotovou dlážděnou podlahu.

Stejně jako všechny sprchové vaničky a koupací vany od Kaldewei je také Superplan vyroben ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm, která se vyznačuje dlouhou životností. Tento materiál je obzvláště hygienický, díky svému bezespárovému povrchu jej lze snadno čistit, a zároveň chrání před škodami z provlhnutí.

Kaldewei Superplan
Kaldewei CS, s.r.o.
logo Kaldewei CS, s.r.o.

Firma Kaldewei GmbH & Co. KG je předním výrobcem koupacích van a sprchových vaniček ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm, na které poskytuje záruku až 30 let! V sortimentu má sprchové vaničky, koupací i vířivé vany. Díky více než 350 modelům nabízí řešení ...

 
 
Reklama