Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Vrátíme vám půlku ceny bojleru zpět

Družstevní závody Dražice-strojírna s.r.o. pro své zákazníky připravily zajímavou soutěžní akci. Začala na apríla a skončí po letních prázdninách.

Koupí-li si zákazník v České nebo Slovenské republice elektrický bojler o objemu 50-200 litrů v době mezi 1. dubnem a 15. zářím 2014, může se na www.dzd.cz zúčastnit soutěže o nejzajímavější fotku s bojlerem, který si koupí.

Fotku nahraje na web dzd.cz a bude sbírat hlasy svých známých pomocí sociálních sítí. Soutěžící má dvoutýdenní lhůtu na sbírání hlasů, po posledním zářijovém kole pak bude vylosován jeden soutěžící a výhrou mu bude polovina kupní ceny bojleru, který vlastní.

Výherce předloží nákupní doklad a výrobní číslo bojleru a získá půlku ceny zpět. Cena nesmí převýšit cenu z maloobchodního ceníku uvedeného na www.dzd.cz.

Podrobnosti a pravidla na www.dzd.cz

DRUŽSTEVNÍ ZÁVODY DRAŽICE - strojírna, s. r. o.
logo DRUŽSTEVNÍ ZÁVODY DRAŽICE - strojírna, s. r. o.

Značka DZ Dražice, která existuje již od roku 1956, je Vaší zárukou kvality, výkonu a hodnoty ohřívače vody. Základem filosofie společnosti DZ Dražice je spokojenost zákazníků s našimi ohřívači vody. Právě tato spokojenost patří mezi hlavní důvody věrnosti ...

 
 
Reklama