Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Smaltovaná ocel Kaldewei boduje v soutěži materiálů

Koupací vany, sprchové vaničky a bezespárové extra ploché sprchové vaničky z kvalitní smaltované oceli Kaldewei jsou první volbou v soukromých koupelnách stejně jako v hotelech, nemocnicích i pečovatelských ústavech.

Hygienická a bezpečná: Smaltovaná ocel Kaldewei boduje v soutěži materiálů

Volba správných značkových výrobků a materiálů i jejich odborná montáž mají rozhodující vliv na hodnotu a celkovou délku používání koupelny. Praktické zkušenosti ukazují: Koupací vany, sprchové vaničky a bezespárové extra ploché sprchové vaničky z kvalitní smaltované oceli Kaldewei jsou díky mnoha přednostem první volbou v soukromých koupelnách stejně jako v luxusních hotelech, nemocnicích i pečovatelských ústavech.

Sprchové vaničky a koupací vany by měly být vysoce hygienické a nenáročné na péči, protože slouží převážně k mytí těla i k péči o něj, a přicházejí tak přímo do styku s pokožkou. Žádána jsou systémová řešení, která nekompromisní kvalitou, dlouhou životností a montážní bezpečností trvale chrání před nepříjemnými překvapeními, jako jsou například škody z provlhnutí.

Smaltovaná vana Kaldewei

Smaltovaná ocel Kaldewei – bezpečná volba

Koupací vany, sprchové vaničky a smaltované extra ploché sprchové vaničky od firmy Kaldewei vyrobené ze smaltované oceli Kaldewei jsou již více než 90 let bezpečnými a kvalitními výrobky, na kterých ani po mnohaletém provozu neuvidíte stopy po používání. Důvěra špičkového výrobce ve vlastními silami vyvinutý a neustále zdokonalovaný materiál se odráží v 30leté záruce, která je v porovnání s jinými výrobky extrémně dlouhá.

Vysoce kvalitní povrch výrobků Kaldewei přesvědčuje také svými nadprůměrnými hygienickými vlastnostmi: Na smaltovaném povrchu bez přítomnosti pórů nevznikají ani mikroskopicky malé škrábance, ve kterých by mohly ulpívat částečky nečistot a vodní kámen. Čištění je velmi snadné a rychlé jen s použitím měkkého, vlhkého hadru. Což je dobré pro dlouhodobě krásný vzhled.
Další předností smaltované oceli Kaldewei oproti materiálům jako je akrylát nebo také dlaždice je fakt, že k jeho čištění není potřeba chemických a abrazivních čisticích prostředků. Akrylátové povrchy se naproti tomu mohou velmi snadno poškrábat; dlážděné sprchy, které musí být pravidelně čištěny agresivními prostředky zatěžujícími životní prostředí, jsou zejména v oblasti spár velmi náchylné k poškození. Pórovité spáry mohou v tomto případě způsobovat nákladné škody z provlhnutí. Naproti tomu jsou u bezespárového, odolného povrchu ze smaltované oceli Kaldewei škody z provlhnutí téměř vyloučeny.

Smaltovaná vana Kaldewei

Rychlejší a bezpečnější instalace

Rozměrově přesné výrobky a s nimi dokonale sladěné montážní systémy umožňují odborným řemeslníkům snadnou a rychlou instalaci. Ta zaručuje nejenom bezpečnou montáž, ale přináší také stavebníkům a investorům výhodu nižších nákladů.
Akrylátové koupací vany a sprchové vaničky naproti tomu často vyžadují dodatečná stabilizační opatření spojená s náročnými montážními pracemi, a nezřídka vysoké výrobní tolerance s sebou přinášejí problémy s dosažením dokonale lícující vestavby.

Smaltovaná sprcha Kaldewei

Montážní bezpečnost a hygiena jsou spolu s atraktivním designem faktory, na které by měli stavebníci při realizaci koupelen klást zvláštní důraz. Kdo v tomto případě vsadí hned na smaltovanou ocel Kaldewei a profesionální montáž své koupací vany či extra ploché sprchové vaničky, může se také díky 30leté záruce od výrobce ještě po několik desetiletí těšit z krásné, hygienické a snadno udržovatelné koupelny.

Odolný smalt pro sprchu Kaldewei
Kaldewei CS, s.r.o.
logo Kaldewei CS, s.r.o.

Firma Kaldewei GmbH & Co. KG je předním výrobcem koupacích van a sprchových vaniček ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm, na které poskytuje záruku až 30 let! V sortimentu má sprchové vaničky, koupací i vířivé vany. Díky více než 350 modelům nabízí řešení ...

 
 
Reklama