Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

AZP Brno - výrobky pro hygienické prostory komerčních budov

Celonerezové zařizovací předměty: umyvadla i pro postižené, výlevky, pisoáry, WC. Automatické armatury pro pisoáry, WC, sprchy, umyvadlova, pitné fontány a systém dělicích příček do sociálních i jiných zařízení.

V Bulletinu FACILITY – DOPORUČENÉ VÝROBKY jsou výrobky pro facility management, např. pro administrativní budovy, obchodní centra, výrobní haly, fitness centra a bazény.

Firma AZP Brno s.r.o. patří od roku 1992 mezi přední vývojové a výrobní společnosti v oblasti sanitární techniky a výroby z nerezového materiálu. Díky vlastnímu vývojovému oddělení je možné pružně reagovat na potřeby zákazníkù jak po stránce technické, tak i dodací lhůtou.
Všechny výrobky společnosti AZP Brno jsou vyrobeny z certifikovaného ušlechtilého nerezu AISI 304, popř. AISI 316, a jsou opatřeny povrchovou úpravou tryskáním balotinou, popř. leštěním či kartáčováním.
AZP Brno s.r.o.
logo AZP Brno s.r.o.

Výrobce nerezového (i antivandal) a bezdotykového sanitárního zařízení, senzorové baterie, automatické pisoáry, bezdotykové sprchy. Nerezové podlahové žlaby, umyvadla, dřezy, umývací žlaby, výlevky, nerezové záchody a pisoáry. Zpoplatnění vstupů, praček, ...

 
 
Reklama