Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Sprchová vanička Superplan Plus značky Kaldewei odpovídá trendu koupelny bez výškových rozdílů

Model Superplan Plus značky Kaldewei - extrémně plochá sprchová vanička ve 12 rozměrech, velmi vhodná pro instalaci v úrovni podlahy s velkým odtokovým výkonem a minimální výšce instalace 109 mm.

MODEL SUPERPLAN PLUS ZNAČKY KALDEWEI

  • elegantní inovační ztvárnění osvědčeného mistrovského kousku.
  • novinka Kaldewei, která byla představena na veletrhu ISH ve Frankfurtu 2011
  • moderní sprcha sdružuje jasnost a solidaritu s estetikou a citem pro styl.

Koupelna stále významněji slouží k vyjádření nové estetiky. Přitom se projevuje součastný trend směřující ke sprchám v úrovni podlahy, které často stojí volně v prostoru a sjednocují tak mimořádnou pohybovou volnost a maximum prostorové transparentnosti a jasnosti. Kaldewei svým produktovým portfoliem nabízí celou řadu mimořádně plochých sprch, které zachytily tento trend a jsou designéry a architekty po celém světě považovány za mistrovská díla.
Přední evropský výrobce koupelových van a sprchových vaniček má ve svém portfoliu vynikající model, osvědčenou sprchu v úrovni podlahy Superplan, která v odvětví platí za absolutní vzor. Tato modelová řada byla nyní rozšířena o výjimečnou variantu: novou sprchu Superplan Plus. Okouzluje elegantním tvarem a charakteristickými prvky designu: kruhový kryt odtoku ze smaltované oceli, který se neviditelně a zcela bez hran stylově začleňuje do celkového obrazu sprchy.

Dokonalé systémové řešení jako indikátor v oblasti techniky a designu.
Pokud jde o zevnějšek, nová sprcha z avantgardního úseku společnosti Kaldewei vychází ze své jmenovkyně Superplan. Odtok s kruhovým smaltovaným krytem v barvě vaničky ji však propůjčuje zcela osobitý design. Je tak působivě vyjádřen mimořádně ušlechtilý a kvalitní vzhled sprchy. Kryt odtoku se harmonicky a zcela přiléhavě k povrchu vaničky začleňuje do celkového estetického ztvárnění modelu Superplan Plus z kvalitní 3,5mm smaltované oceli Kaldewei. Optimálně pohodlný přístup i maximální stabilita jsou neustále zaručeny. Celková volba materiálu sprchy a krytu odtoku tvoří přesvědčivý homogenní celek, který odráží moderní smysl pro stylovost a působivě dotváří elegantní tvar sprchové vaničky, model Superplan Plus se tak stává charakteristických objektem nové estetiky pro moderní ztvárnění koupelny.


Superplan Plus značky Kaldewei

Pro splnění vysokých požadavků v souvislosti s touto kombinací sprchy v úrovni podlahy a odtokem nabízí Kaldewei odtokovou soupravu KA 125. Kromě smalto-vaného krytu odtoku přesvědčuje také velkým odtokovým výkonem při minimální výšce instalace, která činí pouhých 109 milimetrů. Spojením modelu Superplan Plus s touto zarovnanou odtokovou soupravou vzniká inovační a dokonale sladěné systémové řešení, které nasazuje vysokou laťku v oblasti technologie a designu a zaručuje mimořádně pohodlné potěšení ze sprchování.

Stylově neskromný hit pro koupelnu přesvědčuje funkčními detaily.

Superplan Plus je dostupná v celkem dvanácti velikostech od 90 x 90 přes 70 x 120 až po 120 x 120 centimetrů. Díky tomu se optimálně integruje do nejrůznějších prostorových konceptů. Podobně jako model Superplan je i Superplan Plus extrémně plochý a je velmi vhodný pro instalaci v úrovni podlahy. Na nejplošší straně je ponechán zcela v úrovni podlahy, čímž nabízí plynulý přechod z úrovně sprchy na obkládací dlaždice a nekompromisně odpovídá stávajícímu převládajícímu trendu ztvárnění koupelny bez výškových rozdílů. Pohodlný vstup je neustále zaručen a vstupní bariéry jsou efektivně potlačeny. Není důležité, zda sprchu používá jednotlivec, rodina s dětmi nebo osoba v nejlepších letech, Superplan Plus díky harmonickému spojení s okolním prostorem splňuje nejvyšší nároky na komfort a design.
Volitelné doplňkové vybavení jako povrchová úprava Perl-Effekt se snadnou údržbou nebo jedinečné protiskluzové smaltování Kaldewei poskytují další možnosti zdokonalení. Nejen díky těmto atraktivním doplňkům se sprchy v úrovni podlahy z odolné 3,5mm smaltované oceli Kaldewei v porovnání s obloženými sprchami osvědčují jako atraktivní řešení s velmi dlouhou životností.

Kaldewei CS, s.r.o.
logo Kaldewei CS, s.r.o.

Firma Kaldewei GmbH & Co. KG je předním výrobcem koupacích van a sprchových vaniček ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm, na které poskytuje záruku až 30 let! V sortimentu má sprchové vaničky, koupací i vířivé vany. Díky více než 350 modelům nabízí řešení ...

 
 
Reklama