Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Madlo Kaldewei pro bezpečný vstup do vany a zároveň elegantní doplněk koupelny

Chromované madlo Kaldewei Pool-Griff zaručuje bezpečný vstup do vany a výstup z ní. Je pohodlně uchopitelné, elegantní a polokruhová podpěra madla navíc slouží k odkládání ručníků.

Uvolněný všudypřítomný blahý požitek z prostorné vanové lázně se využitím inteligentních doplňků ještě značně zvýrazní. To se opět ukazuje v případě madla Kaldewei Pool-Griff, které v sobě spojuje mimořádný komfort, pohodlí a bezpečnost a zároveň splňuje nejvyšší nároky na estetiku a moderní design.

Chromované madlo Kaldewei Pool-Griff vyčnívá 25 cm přes okraj vany a zaručuje tak bezpečný vstup do vanové lázně a výstup z ní. Je pohodlně uchopitelné z vně i vnitřku vany a elegantní polokruhová podpěra madla navíc slouží k odkládání ručníků. V kombinaci s koupelovou a sprchovou vanou z 3,5mm ocelového smaltu tak vzniká maximální stabilita a bezpečnost, kterou umějí ocenit jak děti, dospělí, tak rovněž i starší lidé.

„S madlem Kaldewei Pool-Griff plníme požadavky na exkluzívnost a pohodlnost vybavení koupelových van a zásadním způsobem přispíváme ke zvyšování pohodlí a bezpečnosti v koupelně“, zdůrazňuje vysokou užitkovou hodnotu tohoto elegantního doplňku Martin Koch, vedoucí oddělení komunikace společnosti Kaldewei.


Elegance, estetika a komfort s madlem Kaldewei Pool-Griff. Doplněk zaručující bezpečný vstup do vanové lázně a výstup z ní.

Kaldewei CS, s.r.o.
logo Kaldewei CS, s.r.o.

Firma Kaldewei GmbH & Co. KG je předním výrobcem koupacích van a sprchových vaniček ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm, na které poskytuje záruku až 30 let! V sortimentu má sprchové vaničky, koupací i vířivé vany. Díky více než 350 modelům nabízí řešení ...

 
 
Reklama