Kaldewei nabízí řešení koupelen pro různé životní etapy

Datum: 22.3.2016  |  Organizace: Kaldewei CS, s.r.o.  |  Firemní článek

Výrobky Kaldewei splňují požadavky na samostatnost a nezávislost v koupelně uživatelů různých věkových skupin. Od mladé rodiny s dětmi až po samotu ve dvou ve vysokém věku – každá životní fáze i každý člověk vyžaduje zcela individuální požadavky. S úspěchem se setkávají stavitelé a inovátoři, kteří tuto skutečnost zohledňují již při plánování.

Kaldewei CS, s.r.o.
Na Pankráci 322/26
14000 Praha 4

tel.:+420 226 218 590, fax: +420 226 218 599
e-mail:
web:www.kaldewei.cz

Udržitelná architektura se totiž neorientuje jen na potřeby jedné věkové skupiny. Vnitřní zařízení domu by naopak mělo optimálně vyhovovat jeho uživatelům v každém věku a umožňovat dlouhý a samostatný život bez cizí pomoci.

Nezávislé používání koupelny v každé životní etapě

Zejména v koupelně se každá životní fáze vyznačuje určitými zvyky, pokud jde o její používání. Malé děti jsou zde krůček za krůčkem vedeny k samostatné tělesné hygieně, zatímco rodiče koupelnu z časových důvodů používají často jen jako „přestupní stanici“, kde stráví pouze krátkou chvíli. Starší lidé naproti tomu tráví v koupelně výrazně více času a mají radost z komfortních pomůcek a užitečných doplňků. U všech osob a věkových skupin hraje požadavek na samostatnost a nezávislost v koupelně zcela rozhodující roli.

Pro udržitelné plánování generační koupelny s vysokými nároky je Kaldewei dokonalým partnerem. Extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy, koupací vany a umyvadla z hodnotné smaltované oceli přinášejí bezpečí, komfort a estetiku v dokonalé souhře a každému členu rodiny dovolují ničím neomezenou volnost pohybu v koupelně.

Kaldewei – bezpečné a komfortní řešení koupelny

Žádné hrany, o něž by se dalo zakopnout, žádné nebezpečí uklouznutí či popálení – pokud jde o bezpečnost, vytahují výrobky Kaldewei svá esa hned několikrát. Zabudování smaltovaných extra plochých sprchových vaniček špičkového výrobce absolutně v úrovni podlahy umožňuje obzvláště komfortní přístup – zcela bez prahů a hran. O optimální stabilitu ve sprše se stará protiskluzová úprava povrchu Kaldewei Secure Plus, která je natrvalo a téměř neviditelně vypálena do extra ploché sprchové vaničky. Kdo se kromě extra ploché sprchové vaničky nechce vzdát koupací vany, může si vybrat model se širokým okrajem či s praktickými madly pro snadné vstupování a vystupování. Další pomůckou je elektronická armatura pro koupací vany Kaldewei Comfort Select. Díky ní lze dotykem prstu nastavit a také uložit oblíbenou teplotu vody ve vaně. To je velká přednost například pro děti, které jsou tak chráněny před ponořením do příliš horké vody. Dokonalým doplňkem ke koupacím vanám a extra plochým sprchovým vaničkám předního výrobce jsou nyní také vysoce kvalitní umyvadla Kaldewei ze smaltované oceli. Jsou k dostání v různých velikostech, a aby je mohly optimálně využít také děti, lze je připevnit do nižší výšky.

Odolné a zároveň snadno udržovatelné díky smaltované oceli Kaldewei

Vyrobeny z jedinečné smaltované oceli, sbírají všechny výrobky Kaldewei body za svou mimořádně dlouhou životnost. I po mnohaletém používání se pyšní bezvadným vzhledem a přinášejí tak svému majiteli radost po celý život. Materiál se může pochlubit také další předností – hladký povrch beze spár a pórů ze smaltované oceli Kaldewei lze velmi snadno udržovat. Pokud je navíc opatřen Kaldewei Perl-Effektem, nebudou na něm ulpívat nečistoty ani částečky vodního kamene. Koupelnu tak lze v mžiku snadno a rychle vyčistit.

Koupací vana Puro Star, umyvadla Puro a smaltovaná extra plochá sprchová vanička Scona
Koupací vana Puro Star, umyvadla Puro a smaltovaná extra plochá sprchová vanička Scona
Smaltovaná extra plochá sprchová vanička Scona v úrovni podlahy
Smaltovaná extra plochá sprchová vanička Scona v úrovni podlahy

Superplan XXL s celoplošným antislipem
Superplan XXL s celoplošným antislipem

Obrazový materiál: Kaldewei

 

Datum: 22.3.2016
Organizace: Kaldewei CS, s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Partneři - Voda, kanalizace

logo GRUNDFOS
logo WAVIN EKOPLASTIK
logo AUSTRIA EMAIL
logo MEA
logo ASIO
logo NICOLL ČR
 
 

Aktuální články na ESTAV.czZastupitelé schválili možnost větší zástavby na StrahověSkončila rekonstrukce historického objektu sklářské chalupy v Jizerských horáchDotace Dešťovka: Příjem žádostí bude spuštěn v pondělí 29. květnaPraha koupí za 1,4 milionu Kč pozemky pro stavbu cyklostezky