Volně stojící baterie, designová sprcha a joystickem ovládaná baterie

Datum: 9.12.2015  |  Organizace: GRAFF  |  Firemní článek

Na jarním veletrhu ISH ve Frankfurtu nad Mohanem byly k vidění designové kousky koupelnových, kuchyňských i spa armatur. Stánek společnosti Graff Europe zde nemohl chybět.

1. Sprcha GRAFF's® Ametis Ring je mezi finalisty pro 2015 Architizer A + Awards

GRAFF's® Ametis Ring, sprchová hlavice navržená Davidem Oppizzim z DCUBE, je mezi finalisty Architizer A + Awards v kategoriích lázeň – svítidla a Kování.

Ametis Ring symbolizuje fúzi světa vzduchu a světa pod hladinou oceánu. Ametis Ring je láskou na první pohled. S proudem vody působí jako umělecké dílo, vytváří skutečně unikátní estetiku se zážitkem z vody s vnímáním 360°.

Ametis Ring má kruhový tvar a špičkový design s povrchem z leštěného chromu. Harmonie oživí nejen tělo, ale i oko. Sprchová hlavice je vybavena 6barevným, full-spektrum, LED osvětlením s chromoterapeutickým systémem, který umožňuje uživatelům vybrat si náladu a intenzitu. Zelená barva může vyvolat hojení, žlutá naději a optimismus, modrá klid a červená radost.

The Architizer A + Awards je mezinárodní soutěž architektury a designu s 90 kategoriemi a 300člennou porotou. Ocenění je největší svého druhu v oblasti architektury a produktového designu na světě.

GRAFF Ametis Ring - White
GRAFF Ametis Ring - White
GRAFF Ametis
GRAFF Ametis
GRAFF Ametis
GRAFF Ametis

GRAFF Immersion
GRAFF Immersion
 

2. Volně stojící baterie

Volně stojící baterie pro umyvadlo nebo vanu je vždy zajímavým prvkem interiéru a v nabídkách firem je spíše výjimkou. Pod značkou Graff Europe najdete hned několik designových variant v kompaktním i děleném provedení.

3. Baterie s joy stickem

V designové řadě AMETIS kromě GRAFF's® Ametis Ring najdeme i zajímavé detaily pro umyvadlovou a vanovou armaturu. Ovládají se joy stickem s možností volby LED světelného kroužku.

 
GRAFF Targa
GRAFF Targa
GRAFF Targa
GRAFF Targa
GRAFF Sade
GRAFF Sade
GRAFF Sade
GRAFF Sade

 

Datum: 9.12.2015
Organizace: GRAFFSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Partneři - Voda, kanalizace

logo WAVIN EKOPLASTIK
logo MEA
logo ASIO
logo AUSTRIA EMAIL
logo NICOLL ČR
logo GRUNDFOS
 
 

Aktuální články na ESTAV.czZastupitelé schválili možnost větší zástavby na StrahověSkončila rekonstrukce historického objektu sklářské chalupy v Jizerských horáchDotace Dešťovka: Příjem žádostí bude spuštěn v pondělí 29. květnaPraha koupí za 1,4 milionu Kč pozemky pro stavbu cyklostezky