Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Proč pořídit domácí vodárnu?

Domácí vodárna je řešení nejen pro lokace s absencí možnosti připojení se do klasické komunální vodovodní sítě.

Domácí vodárna je řešení pro lokace s absencí možnosti připojení se do klasické komunální vodovodní sítě. Domácí vodárnu použijete také když máte na chalupě nebo u svého rodinného domu studnu nebo je poblíž nějaká zásobárna vody nebo i říčka.

Vyplatí se to?

Vodárna se vyplatí i když na chalupu budete jezdit třeba jednou týdně. Zahrada se čas od času zalít musí a počasí vždy nevyjde jak bychom si představovali. Některá letní období jsou suchá a naše zeleň nepočká a uschne. Je zde sice počáteční investice, ale uvažujte, že taková vodárna Vám vydrží i desítky let. Samozřejmě nemluvíme o nějakém plasťákovi. Kvalitní zařízení může stát do osmi tisíc, ale i méně. Domácí vodárny do osmi tisíc. Vzhledem k tomu, že cena za metr krychlový vody je v průměru 71.50kč a zdražuje, pořízení domácí vodárny se může vyplatit již po pár letech.

Hlavní výhody

Domácí vodárny Euroclean s.r.o.
  • Snížení nákladů – nemusíte být napojení do veřejné vodovodní sítě za kterou platíte nejen vodné, ale i stočné.
  • Dostupnost – čas od času nastane ve veřejné síti odstávka například kvůli údržbě a vy tak krátkodobě přicházíte o zdroj vody. Přistavená cisterna jako náhrada stačí tak maximálně na pitnou vodu. Na koupání nebo zalévání zahrádky můžete rovnou zapomenout.
  • Stálý tlak vody – zejména v odlehlejších oblastech, kam se musí voda veřejnou sítí dlouze dopravovat,dochází k poklesům tlaku vody. Tento problém opět vyřeší domácí vodárna.
Celý článek Proč pořídit domácí vodárnu?
EuroClean, s.r.o.
logo EuroClean, s.r.o.

Úprava vody a problémy spojené s úpravou a filtrací vody. EuroClean se specializuje na projekce, výrobu a dodávky technologických celků řešících nestandardní problémy investorů s vodou a vodním hospodářstvím..

 
 
Reklama