REMS Secco – pro vysoušení a odvlhčování

Datum: 28.2.2017  |  Organizace: REMS Česká republika s.r.o.   |  Firemní článek

Výkonný, vysoce účinný odvlhčovač vzduchu / stavební vysoušeč pro vysoušení prostorů, např. po škodách způsobených vodou z vodovodu, po záplavách, pro odvlhčení zatuchlých sklepních prostorů aj. a pro urychlené vysoušení např. betonu, zdiva, omítky, potěru. Pro podnikatelské použití v řemesle a v průmyslu.

REMS Česká republika s.r.o.
Nádražní 271
253 01 Hostivice

tel.:+420 220982880, fax: +420 220982883
e-mail:
web:www.rems.de

Vysoušecí výkon ≤ 80 l / 24 h
Množství vzduchu ≤ 600 m³/h

Konstrukce


Kompaktní, snadno ovladatelná konstrukce ve stabilní skříni s práškem povlakovaného plechu. Hmotnost 54 kg. Velká plocha nasávání vzduchu s vypratelným vzduchovým filtrem. Elektronický vlhkoměr pro regulaci požadované vlhkosti vzduchu: automatické vypnutí při dosažení požadované vlhkosti vzduchu, automatické opětovné zapnutí při vzrůstající vlhkosti vzduchu. Boční výstup vzduchu pro optimální cirkulaci vzduchu. Bočně vyvedená hadice pro odvádění kondenzátu do přistavené nádoby, do odpadního potrubí nebo do vnitřní nádoby na kondenzát o velikosti 11,5 l (příslušenství). Vypínač pro uvedení do provozu s vnitřní nádobou na kondenzát o velikosti 11,5 l a bez ní. Automatické vypnutí se signálem vypnutí při použití vnitřní nádoby na kondenzát o velikosti 11,5 l při dosažení maximálního stavu naplnění kondenzátem.

Počítač provozních hodin a počítač odběru proudu, např. pro hlášení likvidátorovi škody / zákazníkovi. Zásuvka zařízení pro odnímatelné napájecí vedení. Praktická přihrádka pro uložení napájecího vedení během přepravy. Stabilní, pojízdný podstavec z ocelových trubek s velkými koly pro snadnou přepravu, také po schodech. Bezproblémové sesouvání a vytahování stroje po zadní straně podstavce z ocelových trubek, například z ložné plochy vozidla a na ni.

Chladicí agregát

Vysoký odvlhčovací výkon díky kvalitnímu chladicímu agregátu s vysoce účinným rotačním kompresorem a výkonným kondenzátorovým motorem 230 V, 1200 W, s automatickým systémem odmrazování horkým plynem, pro nepřetržitý provoz. Velmi tichý chod, vhodné i pro obývané prostory. Vysoušecí výkon ≤ 80 l / 24 h, množství vzduchu ≤ 600 m³/h. Kvalitní chladivo R-407C.

Elektronická řídicí jednotka

Osvětlený 3" displej s technologií LCD, 70 mm úhlopříčka obrazovky, s přehledným zobrazením skutečné a požadované vlhkosti vzduchu, provozních hodin, provozního stavu chladicího agregátu, funkce odmrazování, ochranné funkce kompresoru a připravení vnitřní nádoby na kondenzát o velikosti 11,5 l k provozu. Tlačítka pro nastavení požadované vlhkosti vzduchu v krocích po 1 % mezi 30 % a 90 % a pro nastavení nepřetržitého provozu. Funkce Memory ukládá nastavení pro automatické pokračování provozu po výpadku proudu.

Sada výstupního vzduchu

REMS Secco
REMS Secco

Velkorozměrová hadice výstupního vzduchu Ø 200 mm, 10 m dlouhá, s upevňovacími kovovými oky pro zavěšení na místě, s připojovací přírubou, k rozdělování výstupního vzduchu v prostoru, pro odvlhčení dutých prostor, např. nad mezistropy, a k dodatečnému ofukování vlhkých ploch (příslušenství).

REMS Secco 80 Set – zaváděcí nabídka 37 390 Kč bez DPH. Platí do 31. 7. 2017.

Nezávazné předvedení prostřednictvím odborných poradců REMS. Vyžádejte si nás. www.rems.de

 

Datum: 28.2.2017
Organizace: REMS Česká republika s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Voda, kanalizace

logo WAVIN EKOPLASTIK
logo GRUNDFOS
logo RAYCHEM
logo NICOLL ČR
logo ASIO
logo MEA
 
 

Aktuální články na ESTAV.czJak na montáž oken turbošroubyFEMONT OPAVA – dodavatel lehkých ocelových výrobních a skladových halTryskové vysoušeče Jet Dryer®Druhy vod podle kvality a požadavky na kvalitu vody