Nové čerpadlové jednotky ESBE a 5 typů jednotek FLEXI – prodejní akce

Datum: 4.12.2015  |  Organizace: ESBE - ventily, servopohony, klapky  |  Firemní článek

Čerpadlové jednotky s novou generací směšovacích ventilů s progresivní regulační charakteristikou VRG430 jsou ideální pro soustavy s energeticky úspornými čerpadly a proměnným průtokem. Nehrozí předimenzování a rozkolísaná regulace.

ESBE - ventily, servopohony, klapky
Zuberská 2601
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

tel.:571 877 148
e-mail:
web:www.esbe.cz

Prodejní akce na nové čerpadlové jednotky ESBE

ESBE nabízí čerpadlové jednotky pro nejrůznější účely, s energeticky úspornými čerpadly Wilo a Grudfos, v DN25 a DN32. Jednotky jsou vybaveny různými servopohony, regulátory a ventily firmy ESBE.

Jednotky vybavené směšovacím ventilem VRG430 s progresivní regulační charakteristikou mohou sloužit v systémech 0–40 kW, jelikož tento 1 ventil VRG430 je schopen nahradit 4 běžné ventily s lineární charakteristikou a kvs 2, 4, 6 či 8, při zachování správné autority ventilu v systému.

Jednotky mohou sloužit k nejrůznějším účelům od přímé dodávky topné vody, přes konstantní či ekvitermní regulaci topné vody až po regulaci teploty vratné vody pro kotle na pevná paliva. Jednotky je možno zapojovat spolu s rozdělovači ESBE GMA pro 2 až 3 jednotky. Jednotky jsou vybaveny izolačními pouzdry a jsou vybaveny odpojovacími kulovými kohouty s teploměry a zpětnou klapkou.

ESBE uvádí na trh i řadu jednotek, nazvanou FLEXI

Tyto jednotky se dodávají bez předinstalovaných čerpadel a je na prodejci nebo zákazníkovi aby si sám zvolil jakékoliv čerpadlo stavební délky 180 mm podle svých potřeb a požadavků k následné instalaci jednotky FLEXI.

To poskytuje to prodejci i zákazníkovi, větší volnost ve výběru značky, typu i cenové úrovně čerpadla. Jednotky FLEXI jsou vybaveny izolačními kryty, které se dají upravit tak, aby dokonale izolovaly jakýkoliv typ čerpadla.

Jednotky FLEXI v dimenzi DN 25 a jsou vybaveny termostatickým nebo trojcestným, směšovacím ventilem VRG430, bez servopohonu i se servopohonem nebo i s ekvitermním regulátorem, popřípadě bez ventilů a pak slouží pouze k přímé dodávce vody do systému.

V současné době je v nabídce 5 typů jednotek FLEXI a v současné době jsou tyto jednotky nabízeny za speciální zaváděcí ceny.

ESBE Flexi GRF111
ESBE circ unit application
ESBE Flexi free pump choice

 

Datum: 4.12.2015
Organizace: ESBE - ventily, servopohony, klapkySdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Partneři - Voda, kanalizace

logo WAVIN EKOPLASTIK
logo ASIO
logo AUSTRIA EMAIL
logo NICOLL ČR
logo MEA
logo GRUNDFOS
 
 

Aktuální články na ESTAV.czVodní elektrárnu staví již přes 45 let. Stavbu dokončí čínská firmaAirbnb omezí v Paříži pronájmy na 120 dní v roce pouze v bytech v centruCez zimu si dajte urobiť ponuku na zariadenia OZE a na jar máte energie takmer zadarmoMěsta s nejvíce znečištěným ovzduším na světě