Tangit UNI-LOCK při utěsňování potrubí nahradí konopí i teflonovou pásku

Datum: 22.6.2014  |  Organizace: HENKEL ČR - Tangit  |  Firemní článek

Mnoho topenářů a instalatérů stále používá pro utěsňování potrubí tradiční materiály, jako je konopí. Ale je to opravdu taková výhoda? Nelpíme na tom jen proto, že jsme na práci s ním zvyklí? Okamžité použití, snadná a čistá práce a rychlost, to jsou atributy těsnicího vlákna Tangit UNI-LOCK.

Těsnicí vlákno Tangit UNI-LOCK je určené pro těsnění kovových i plastových závitů do maximálního vnějšího průměru 6“, pro připojení výpustných kohoutků a odboček potrubí a instalaci potrubí stlačeného vzduchu. Velmi snadno utěsní potrubí na pitnou i odpadní vodu, plyn, tlakový vzduch, průmyslové oleje i LPG.

Aplikace těsnicí pásky Tangit UNI-LOCK
Aplikace těsnicí pásky Tangit UNI-LOCK

Tangit UNI-LOCK je certifikován pro aplikaci ve styku s pitnou vodou. Odolává teplotám od -20°C do +130 °C a tlaku až 16 barů. Má schválené použití pro plyny I., II., III. třídy bez omezení, horkou vodu podle EN 751-2 a DIN 30660 prostřednictvím DVGW. Umožňuje rychlé nastavení výpustných kohoutků a okamžité utěsnění potrubí vody, plynu a stlačeného vzduchu.

Tangit UNI-LOCK utěsní potrubí na pitnou i odpadní vodu, plyn, tlakový vzduch, průmyslové oleje i LPG
Tangit UNI-LOCK utěsní potrubí na pitnou i odpadní vodu, plyn, tlakový vzduch, průmyslové oleje i LPG

Výhodou oproti konopí je rychlé použití, snadná a velmi jednoduchá aplikace a čistá práce. Vlákno není třeba nijak připravovat, po vytažení je ihned připravené, snadno se aplikuje a těsní okamžitě. Navíc umožňuje dodatečnou korekci závitu. Spolehlivě nahradí konopné vlákno a PTFE pásky. Jedno balení Tangit UNI-LOCK nahrazuje přibližně 20 rolí TeflonŸ pásky.

S Tangitem UNI-LOCK dosáhnete až o 55 % nižších nákladů, navíc je až o 45 % rychlejší než konopné těsnění (podle časové studie REFA).

Na trhu můžete nalézt několik druhů balení. Nejmenší balení je určené pro příležitostnou práci, v krabičce naleznete 20 m, středně velké balení obsahuje 80 m a pro profesionály je určeno balení se 160 + 20 m zdarma. 160 m balení stačí na 400 závitů (1/2" kovové závity).

Usnadněte si práci s profesionálem, těsnicím vláknem Tangit UNI-LOCK.

Více na www.tangit.cz.

 

Datum: 22.6.2014
Organizace: HENKEL ČR - TangitSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Partneři - Voda, kanalizace

logo AUSTRIA EMAIL
logo NICOLL ČR
logo MEA
logo GRUNDFOS
logo ASIO
logo WAVIN EKOPLASTIK
 
 

Aktuální články na ESTAV.czVodní elektrárnu staví již přes 45 let. Stavbu dokončí čínská firmaAirbnb omezí v Paříži pronájmy na 120 dní v roce pouze v bytech v centruCez zimu si dajte urobiť ponuku na zariadenia OZE a na jar máte energie takmer zadarmoMěsta s nejvíce znečištěným ovzduším na světě