Prohlédněte si ve 3D brýlích svou budoucí koupelnu od studia MARO

Datum: 22.5.2017  |  Organizace: Maro s.r.o., obchod a projekce  |  Firemní článek

Návrh koupelny se nezužuje pouze na výběr obkladů, dlažby a zařizovacích předmětů z katalogu výrobce, ze kterých je zákazníkovi sestavena vizualizace na obrázku. V koupelnových studiích MARO si můžete svou budoucí koupelnu projít ve virtuální realitě s 3D brýlemi.

Maro s.r.o., obchod a projekce
Chrudimská 2811
530 02 Pardubice

tel.:466 310 714
e-mail:
web:www.maro.cz  www.modernikoupelny.eu  www.expos.cz


Koupelnové studio MARO v Pardubicích navštívila redakce portálu TZB-info s kamerou. Na vlastní oči jsme si mohli vyzkoušet, jaké to je procházet navrženou koupelnou s reálnými obklady, vanou, sprchovým koutem a vším, co si do ní lze navrhnout. Ve virtuální realitě si lze koupelnu téměř osahat a posoudit, zda zamýšlená dispozice, umístění vany, sprchového koutu nebo otopného žebříku přesně vyhovuje Vašim představám.

Společnost MARO nabízí tuto službu ve všech svých studiích. Jednotlivé fáze návrhu si lze prohlédnout samozřejmě nejen ve studiu samotném, ale také například v klidu domova. Stačí k tomu 3D brýle a chytrý telefon. Vizualizaci si lze samozřejmě prohlédnout i na tabletu, telefonu nebo na počítači v klasickém zobrazení.

Moderně zbudované logistické centrum v Pardubicích bylo otevřeno v lednu 2010. Centrum je vybaveno moderní technologií pro rychlé a bezchybné vyřízení objednávek a jeho součástí je i koupelnové studio.

 

Datum: 22.5.2017
Organizace: Maro s.r.o., obchod a projekceSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Partneři - Voda, kanalizace

logo GRUNDFOS
logo ASIO
logo AUSTRIA EMAIL
logo WAVIN EKOPLASTIK
logo NICOLL ČR
logo MEA
 
 

Aktuální články na ESTAV.czRodinný dům s dílnou navrhli architekti, majitelka si jej ale přetváří vlastníma rukamaDesign plastových oken a nové trendyZelená pro zelené střechyDíky Lindabu má další malý handicapovaný cyklista Vítr ve vlasech