Jak skloubit sprchování a koupel v malých koupelnách?

Datum: 11.5.2017  |  Organizace: SanSwiss s.r.o.  |  Firemní článek

Máte rádi dlouhé relaxační koupele, nebo naopak dáváte přednost rychlé osvěžující sprše? Nebo se vám líbí kombinace obojího, ale do vaší malé koupelny se každá zvlášť nevejde? Pak pro vás bude optimálním řešením vanová zástěna.

SanSwiss s.r.o.
Popovická 1123
50601 Jičín

tel.:493 644 411
e-mail:
web:www.sanswiss.cz

Ne každému je příjemný dlouhý pobyt v horké vodě a jiný si zase nedokáže dostatečně odpočinout během sprchování. Na druhou stranu jsou i lidé, kteří kladou důraz na spotřebu vody a ekologické hledisko, proto raději volí sprchu.

Jak tedy skloubit sprchování a koupel v malých koupelnách? Často zde není prostor pro umístění vany a sprchového koutu.

Máte-li doma pouze vanu a holdujete rychlému sprchování, tak se občas stane, že si postříkáte celou koupelnu. Především pokud máte děti. Právě vám doporučuje František Bílek, obchodní ředitel společnosti SanSwiss, vanovou zástěnu, kterou lze umístit prakticky na každou vanu. „Vanové zástěny nabízíme téměř ve všech našich typových řadách. Jednodílné, dvoudílné nebo třídílné, rámové nebo bezrámové. Záleží pouze na Vás, jaké řešení si vyberete,“ dodává František Bílek.

Všichni známe rčení „Proti gustu žádný dišputát“. Abychom uspokojili veškeré požadavky zákazníků, nabízíme rozsáhlý sortiment vanových zástěn. Někomu se líbí elegantní řešení jednokřídlé vanové zástěny s pevnou stěnou v rovině z řady SWING-Line, jiný je nadšený z praktického a flexibilního řešení řady TOP-Line. Kvalitní materiály jako např. bezpečnostní sklo opatřené standardně dodávanou antiplakovou úpravou Aquaperle pro snadné čištění, dále pak chromované panty a kvalitní rámy jsou samozřejmostí. Plně to platí také třeba o řadě sprchových zástěn SOLINO.

Pro vás, kteří jste se jednoznačně nerozhodli pro vanu nebo sprchu, je vanová zástěna ideálním a praktickým řešením.

Společnost SanSwiss je specialista na sprchové kouty a vanové zástěny, které se vyznačují prvotřídní kvalitou, funkčností a moderním designem. Výběr kvalitních materiálů, pečlivé zpracování moderními výrobními procesy a následný další vývoj zajišťují osvědčenou vysokou úroveň kvality všech sprchových koutů a zástěn SanSwiss. Díky rozsáhlému know-how i četným inovacím patří společnost k úspěšným výrobcům v Evropě. Profesionální služby v oblasti poradenství jsou samozřejmostí.

Vanové zástěny SOLINO
Vanové zástěny SWING-LINE
Vanové zástěny TOP-LINE

Vanové zástěny SOLINO, SWING-LINE, TOP-LINE
 

Datum: 11.5.2017
Organizace: SanSwiss s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Partneři - Voda, kanalizace

logo AUSTRIA EMAIL
logo WAVIN EKOPLASTIK
logo GRUNDFOS
logo MEA
logo ASIO
logo NICOLL ČR
 
 

Aktuální články na ESTAV.czPřevod zemědělské půdy na stavební pozemek: Jak zažádat a jaké jsou poplatkyNa kotlíkové dotace půjde v Praze dalších 23,7 milionu korunPříprava oken na zimuAirbnb chce začít stavět vlastní domy na pronájem