Roca Inspira - nová kolekce sanity

Datum: 30.3.2017  |  Organizace: LAUFEN CZ s.r.o.  |  Firemní článek

Roca Inspira je novou kolekcí, která nabízí sanitu hned ve třech provedení: Round, Soft a Square. Každá z variant navíc dává prostor pro kombinaci s různým nábytkem i doplňky.

LAUFEN CZ s.r.o.
V Tůních 3/1637
120 00 Praha 2

tel.:+420 296 337 701
e-mail:
web:www.laufen.cz  www.jika.cz

Rozličné tvary, typologie a funkce nabízí snadný a inovativní přístup k plánování koupelen. Koupelnu si tak můžete konfigurovat podle vlastních estetických i funkčních preferencí v rámci jediné kolekce.

Vyberte si ten, který vám nejlépe vyhovuje, anebo je mezi sebou nakombinujte a vytvořte tak elegantní, moderní a funkční styl. Nábytek Inspira obohacuje celou kolekci.

Skříň je vybavena vnitřními zásuvkami, je k dispozici ve třech velikostech (600, 800 a 1000 mm) a je dostupná ve třech odstínech.

Sanita Round
Sanita Round

Sanita Round - krásná, ženská a přátelská. Její elegantní a jemné rysy vás přesvědčí o tom, jak přirozená geometrie dokáže být.
Sanita Soft
Sanita Soft - vyrovnaná, atraktivní a pohodlná. Její okouzlující tvar oživí každý koupelnový prostor.
Sanita Square
Sanita Square - minimalistická, mužná a přesná. Její uhlazený tvar dokonale zapadne do vašich představ.

Umyvadla z kolekce Roca Inspira byla vyvinuta tak, aby dokonale zapadla do konceptu nábytkové řady. Všechny typy umyvadel a umyvadlových mís jsou vyrobeny z materiálu FINECERAMIC®, který je lehký a zároveň velmi silný a pružný. Dává tak prostor pro experimentování s tvary.

Roca Inspira
Roca Inspira

Roca Inspira
Roca Inspira
Roca Inspira

Roca Inspira
 

Datum: 30.3.2017
Organizace: LAUFEN CZ s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Partneři - Voda, kanalizace

logo GRUNDFOS
logo NICOLL ČR
logo MEA
logo ASIO
logo AUSTRIA EMAIL
logo WAVIN EKOPLASTIK
 
 

Aktuální články na ESTAV.czNa náměstí Curieových by mohla vyrůst až sedmipatrová budovaDům v sadu a další ojedinělé stavby architekta Jana ŠépkyDřevohliníková okna – nadčasový design vašich okenPraha vybrala zpracovatele projektu obnovy Malostranského náměstí