Revoluční technologie sušení rukou

Datum: 17.2.2017  |  Organizace: WELT SERVIS spol. s r.o.  |  Firemní článek

Nový tryskový vysoušeč Jet Dryer® ORBIT vás překvapí inovativním ergonomickým kruhovým designem. Ruce se do vysoušeče vkládají zepředu, takže se nemusíte sklánět. Použití je pohodlné i z invalidního vozíku, Jet Dryer® ORBIT je ideální do bezbariérových toalet.

Trysky po obvodu kruhové sušící zóny vytvářejí tornádo efekt, který usuší vaše ruce do 10 vteřin. Pro maximálně hygienický provoz je Jet Dryer® ORBIT vybaven HEPA filtrem a jeho provoz je bezkontaktní. Voda strhnutá proudem vzduchu je zachytávána na speciální absorpční keramiku v zadní části přístroje, při běžném provozu není nutné vylévat odkapovou nádobku.

Pro případy většího vytížení je Jet Dryer® ORBIT, stejně jako ostatní vysoušeče z řady Jet Dryer® vybaven systémem DRY FLOOR, vaše podlaha tak bude suchá za všech okolností.

Výhody vysoušeče Orbit

Jedinečný kruhový designVhodný pro hendikepované
Tornádo efekt sušeníVysuší ruce do 10 sekund
Absorpční kámenDvojitá filtrace vzduchovým filtrem a HEPA filtrem
Proud vzduchu až 125 m/s
Barevné varianty
bílá
bílá
stříbrná
stříbrná

CENA 15 999 Kč
[13 222 Kč bez DPH]
8 trysek
8 trysek
HEPA filtr
HEPA filtr
Absorpční kámen
Absorpční kámen


 

Datum: 17.2.2017
Organizace: WELT SERVIS spol. s r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Partneři - Voda, kanalizace

logo GRUNDFOS
logo ASIO
logo MEA
logo NICOLL ČR
logo WAVIN EKOPLASTIK
logo AUSTRIA EMAIL
 
 

Aktuální články na ESTAV.czNa náměstí Curieových by mohla vyrůst až sedmipatrová budovaDům v sadu a další ojedinělé stavby architekta Jana ŠépkyDřevohliníková okna – nadčasový design vašich okenPraha vybrala zpracovatele projektu obnovy Malostranského náměstí