Alca plast dokončuje novou výrobní halu

Datum: 30.7.2017  |  Organizace: Alca plast, s.r.o.  |  Firemní článek

O okurkové sezoně jako synonymu k létu rozhodně nemohou mluvit stavaři, pracující na výstavbě haly C břeclavské společnosti Alcaplast. Po pokládání střešní krytiny a pracích na vnější fasádě, které by měly být hotové na konci července, se na řadu dostaly i vnitřní prostory budovy.

Alca plast, s.r.o.
Bratislavská 2846
690 02 Břeclav

tel.:+420 519 821 023, 519 821 011
e-mail:
web:www.alcaplast.cz

„V těchto dnech jsme zahájili betonáže podlah uvnitř haly. Pokračujeme s rozváděním vzduchotechniky, elektřiny a zdravotechniky, což je vnitřní kanalizace pod podlahou,“ osvětlil Petr Slezáček, vedoucí projektového týmu společnosti HOCHTIEF, která je zhotovitelem stavby.

Jak prozradil, v nejbližší době dojde v Lanžhotské ulici i na měření a regulaci a napojování kabeláže. „V tomto týdnu jsme navíc začali s výkopy a odkopy terénu pro výstavbu příjezdových cest,“ překvapil Slezáček.


Areál bývalé pily v Lanžhotské ulici v Břeclavi se výrazněji proměňuje od začátku března letošního roku. Prvenstvími oplývající hala C, která na jejím místě vyrůstá, by měla být kompletně hotová v říjnu. Podle slov majitelů společnosti Alcaplast Radky Prokopové a Františka Fabičovice by zkušební provoz mohl být odstartovaný ještě v prosinci letošního roku.

Hala C, jejíž výstavba spolkne na tři sta padesát milionů korun, se bude rozléhat na úctyhodných dvaceti tisících čtverečních metrech. Navýší kapacitu výrobních prostor společnosti až o pětatřicet procent.

Do útrob haly přesune Alcaplast z Bratislavské ulice svařovnu černých ocelových rámů a práškovou lakovnu. Z haly B pak kovovýrobu. Tedy dělení materiálu, svařovnu nerezových žlabů a montáž nerezových žlabů.

Svůj nový domov najde v hale C také nástrojárna, která se přestěhuje z haly A. Konkrétně půjde o výrobu mosazných zástřiků a zinkové lití. Z nových technologií bude hala sloužit extruzi – výrobě flexi umyvadlových a WC-hadic a plazmovému leštění nerezy.
 

Datum: 30.7.2017
Organizace: Alca plast, s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Partneři - Voda, kanalizace

logo AUSTRIA EMAIL
logo WAVIN EKOPLASTIK
logo NICOLL ČR
logo ASIO
logo MEA
logo GRUNDFOS
 
 

Aktuální články na ESTAV.czV Praze na Pankráci začala stavba budovy Mayhouse za 443 mil. KčSkladba ploché střechy jednoplášťové a dvouplášťovéDomov plný dobré energie s Yello EnergyBuďte letos o Vánocích originální. Zabalte dárek do vlastní dřevěné krabičky