Cena společnosti WELT SERVIS pro vítěznou školu Vědomostní olympiády CTI ČR

Datum: 19.2.2017  |  Autor: redakce

Atmosféra školy a osobnosti pedagogů jsou zásadní. Jako mediální partner olympiády jsme přemýšleli kromě cen pro studenty i o ceně pro školu. Díky spolupráci WELT SERVIS a TZB-info se může vítězná škola těšít na praktický dárek - Vysoušeč rukou Jet Dryer Style v hodnotě téměř 20.000 Kč.

TZB-info je i v letošním roce mediálním partnerem Vědomostní olympiády Cechu topenářů a instalalatérů ČR, které se koná pod záštitou MŠMT, HK ČR a AMSP.

Soutěž je určena žákům 3., případně 2. ročníků SOŠ, SOU a U v oboru topenář – instalatér. Vědomostní olympiáda je tříkolová. Právě běží XIII. ročník Vědomostní olympiády.

Základní kola se uskuteční v rámci jednotlivých, přihlášených SOU a SOŠ. Vítězové postoup í do krajských kol. Pro vítěze XIII. ročníku Vědomostní olympiády jsou určeny věcné ceny, diplomy , pro SOU a SOŠ pohár a v letošním roce i speciální cena mediálního partnera, kterým je portál TZB-info.

Cena pro vítěznou školu - Vysoušeč rukou Jet Dryer Style

WELT SERVIS spol. s r.o.- Vysoušeč rukou Jet Dryer Style, cena pro vítěznou školu ve Vědomostní olympiádě CTI ČR
WELT SERVIS spol. s r.o.- Vysoušeč rukou Jet Dryer Style, cena pro vítěznou školu ve Vědomostní olympiádě CTI ČR 2017

Jak jste se dostal k instalatérskému oboru? "Byla to vlastně náhoda", odpověděl Dušan Říha, vítěz loňského ročníku Vědomostní olympiády a popisoval jak se nejdříve vyučil nástrojařem a pak teprve instalatérem, když mu to škola nabídla. "Šel jsem do toho a nelituju, byla to skvělá volba. Na Střední škole lodní dopravy a technických řemesel v Děčíně jsme strávil šest let a byl jsem úplně spokojen."

"I pod vlivem těchto slov jsme si znovu uvědomili, jak důležitá je atmosféra školy a osobnosti pedagogů. Hodně už se řeklo o tom, jak je dnes výrazně těžší zaujmout studenty. Na olympiádu jezdí studenti se svými učiteli. Ti se možná stresují víc než soutěžící. Je vidět, jak jim na dobrém výsledku záleží. Vyberou a přesvědčí studenty, pomáhají jim a pak jim u testů drží palce. Společně se pak mohou radovat z úspěchu, který potěší studenty, rodiče a učitelé jej mohou použít pro motivaci dalších přicházejících studentů. Věřím, že i to je důležité, když se na škole děje něco navíc, " říká Ing. Dagmar Kopačková, Ph.D. ředitelka TZB-info a ESTAV.cz a pokračuje: "proto jsme kromě cen pro studenty přemýšleli i o ceně pro školu."
Poděkování patří společnosti WELT SERVIS spol. s r.o. z Ostravy – Třebovic.
Díky spolupráci WELT SERVIS a TZB-info se může vítězná škola těšít na praktický dárek - Vysoušeč rukou Jet Dryer Style, tryskový vysoušeč s Hepa filtrem a desinfekčními UV LED diodami v hodnotě téměř 20.000 Kč.

Vysoušeč rukou Jet Dryer Style
Cena bude předána v rámci slavnostního ceremoniálu předávání ocenění studentům v sídle Hospodářské komory ČR v Praze.

WELT SERVIS spol. s r.o.- Vysoušeč rukou Jet Dryer Style, cena pro vítěznou školu ve Vědomostní olympiádě CTI ČR 2017
 

Hodnotit:  

Datum: 19.2.2017
Autor: redakceSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Tipy pro projektanty

Partneři - Voda, kanalizace

logo ASIO
logo MEA
logo GRUNDFOS
logo AUSTRIA EMAIL
logo NICOLL ČR
logo WAVIN EKOPLASTIK
 
 

Aktuální články na ESTAV.czZměny pro stavebníka rodinného domu po novele stavebního zákona od ledna 2018Město pro kaktusy: Budova na místě staré skládky využívá průhledné fotovoltaické skloCeny nemovitostí: Rodinné domy zdražují rychleji než bytyCentral Group: Nová možnost financování, která pomáhá řešit dostupnost bydlení