Nicoll Česká republika spouští nové webové stránky

Datum: 22.7.2015  |  Organizace: Nicoll Česká republika, s.r.o.  |  Firemní článek

Nicoll Česká republika, s.r.o.
Průmyslová 367
252 42 Vestec

tel.:800 23 24 25, 272 084 611
e-mail:
web:www.nicoll.cz

Společnost Nicoll Česká republika s.r.o., která až do letošního roku na trhu působila pod jménem GLYNWED spouští nové webové stránky, a to hned dvoje.

V souvislosti se změnou jména i korporátní identity a ve snaze přinášet informace našim zákazníkům přehledně a také s využitím moderních nástrojů jsme v červenci spustili nové webové stránky. Jedná se o webové stránky www.nicoll.cz a také www.aliaxis-ui.cz. Na stránkách www.nicoll.cz najdete všechny potřebné informace o firmě a o výrobcích v oblasti vnitřních instalací a sanity a také hospodaření s dešťovou vodou a venkovního odvodnění. Dále se dozvíte a o našich službách, technické podpoře a můžete si prohlédnout zajímavá montážní videa a také referenční stavby. V patičce stránek se také můžete přihlásit k odběru našeho zpravodaje a dalších informací z naší společnosti.

Na stránkách www.aliaxis-ui.cz najdete všechny informace věnované sortimentu elektrotvarovek FRIALEN a FRIAFIT, tvarovek na tupo, svářečkám a montážnímu příslušenství. Kromě toho zde jsou informace o průmyslových potrubních systémech a nabídce čerpadel a armatur. Také na těchto stránkách najdete informace týkající se služeb a technické podpory včetně informací o půjčovně montážního příslušenství a servisu.

Nové webové stránky byly vytvořeny s maximální snahou přehledně informovat o našem sortimentu výrobků a také poskytnout kvalitní technickou podporu v podobě CAD detailů, kalkulátorů, technických podkladů a videí. Jsou také prezentací našich referenčních projektů.

Podívejte se na nové webové stránky. Pro další zlepšování uvítáme i Vaši zpětnou vazbu. 

Datum: 22.7.2015
Organizace: Nicoll Česká republika, s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Partneři - Voda, kanalizace

logo MEA
logo ASIO
logo AUSTRIA EMAIL
logo WAVIN EKOPLASTIK
logo NICOLL ČR
logo GRUNDFOS
 
 

Aktuální články na ESTAV.czZměny pro stavebníka rodinného domu po novele stavebního zákona od ledna 2018Město pro kaktusy: Budova na místě staré skládky využívá průhledné fotovoltaické skloCeny nemovitostí: Rodinné domy zdražují rychleji než bytyCentral Group: Nová možnost financování, která pomáhá řešit dostupnost bydlení