Vánoční dárek od Hydronic Systems

Datum: 28.12.2017 4:57  |  Organizace: Hydronic Systems Prague s.r.o.  |  Firemní zpráva

Protože na Ježíška už pár let nevěříme, připravili jsme vám všem vánoční dárek sami. Rozbalte si HS aplikaci pro návrh a kontrolu nastavení regulačních a vyvažovacích ventilů HYDRONIC SYSTEMS

Hydronic Systems Prague s.r.o.
Jesenická č.p. 513
252 44 Psáry, Dolní Jirčany

tel.:244 466 792-3
e-mail:
web:www.hydronic.cz

HS návrhová aplikace je učena pro každého, kdo se při projekci, montáži, zprovoznění a následném provozu setkává s ventily HYDRONIC SYSTEMS. Umožňuje návrh jak ze zadaného průtoku tak z instalovaného výkonu a delta T stejně jako zpětnou kontrolu nastavení již instalovaných ventilů. Obsahuje všechny ruční i automatické vyvažovací ventily, regulátory tlakové diference i tlakově nezávislé 2cestné regulační ventily HYDRONIC SYSTEMS:

  • Ruční vyvažovací ventily D9505, D9525, D9535 a 447
  • Automatické vyvažovací ventily A E-Just, AB E-Just a SH
  • Regulátory tlakové diference PV Compact a 224
  • Tlakově nezávislé 2cestné regulační ventily Optima Compact

Součástí aplikace je i kompletní technická dokumentace včetně návodů k instalaci a obsluze. V terénu bez potřebných podkladů? S HS aplikací už nikdy!

Aplikace je ke stažení z „Obchod Play“, jako klíčové slovo pro hledání doporučujeme „hydronic systems“ nebo prostě „vyvažovací ventil“ nebo jednoduše využijte přímý odkaz.

Aplikace je kompletně v češtině je vyvinuta ČR a i do budoucna ji budeme rozšiřovat s ohledem na specifické technické i legislativní potřeby českého trhu.

Vše dobré v roce 2018!

Vánoční dárek od Hydronic Systems
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Doporučení SZÚ pro sledování trichloraminu v bazénech

11.1.2018 | redakce dle zdroje
Na základě podnětu od provozovatelů bazénů vydal SZÚ – Národní referenční centrum pro pitnou vodu metodické stanovisko k otázce sledování obsahu trichloraminu ve vnitřním ovzduší bazénové haly a okolí.

Aké sú prietoky studenej a teplej vody v bytovom dome v Bratislave?

8.1.2018 | Ing. Milan Krafčík, doc. Ing. Jana Peráčková, PhD., Stavebná fakulta, STU Bratislava
V článku jsou prezentovány výsledky experimentálního měření průtoků studené a teplé vody v rekonstruovaném potrubí bytového domu. Naměřené průtoky jsou porovnány s výpočtovými hodnotami podle norem STN 73 6655, DIN 1988-300 a s hodnotami vypočtenými výpočtovým programem. Výsledky lze aplikovat na optimalizaci návrhu vnitřních vodovodů a rovněž na optimalizaci dimenzování zařízení na přípravu teplé vody a jeho zdroje tepla.
diskuse: 1 příspěvek, 12.01.2018 13:29

Hospodaření s dešťovou vodou z pohledu krajinářské architektury

18.12.2017 | Lucie Pančíková, ZO ČSOP Koniklec
Horko má řadu negativních vlivů na zdraví. Jako účinný způsob, jak na situaci reagovat, se jeví zvýšení podílu ploch zeleně ve městě. Zeleň a její přítomnost ve městě je zásadní, aby velká města byla v budoucnu vůbec obyvatelná.

Systémy hospodaření s vodou

18.12.2017 | Ing. Stanislav Frolík, Ph.D., katedra technických zařízení budov, ČVUT v Praze, fakulta stavební
Autor přednášky Systémy hospodaření s vodou, Ing. Stanislav Frolík, Ph.D., stručně a přehledně shrnul, s čím je třeba počítat a co rozhoduje o smysluplném řešení využití odpadních vod včetně velmi aktuální problematiky vody dešťové.

Je třeba jásat, když voda zlevní o 1 Kč?

17.12. 1:37   Cena vody se bude na Zlínsku od příštího roku mírně snižovat, přesto za ni lidé zaplatí nejvíc ze Zlínského kraje. více >>> (redakce podle webu Pravda o vodě)

Témata 2018

Partneři - Voda, kanalizace

logo MEA
logo NICOLL ČR
logo RAYCHEM
logo GRUNDFOS
logo ASIO
logo WAVIN EKOPLASTIK
 
 

Aktuální články na ESTAV.czV Pražské tržnici vznikne Re-Use centrumKapucínský klášter v Žatci bude mít nové využitíThe Box: Minimalistické bydlení s maximem pohodlí v otevřeném prostoruVstupenka zdarma na veletrhy FOR Pasiv, Cesty dřeva 2018 a Střechy Praha