Grundfos Premium Podzimní kampaň 2017

Datum: 14.9.2017 01:00  |  Organizace: Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.  |  Firemní zpráva

Letošní podzimní Grundfos kampaň se zaměřuje především na montážní firmy a instalatéry.

Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.
Čajkovského 21
779 00 Olomouc 9

tel.:585 716 111
e-mail:
web:cz.grundfos.com  sk.grundfos.com
V podzimní Grundfos Premium kampani můžete získat nůž Leatherman SKELETOOL a robustní rádio HILTI
V podzimní Grundfos Premium kampani můžete získat nůž Leatherman SKELETOOL a robustní rádio HILTI

Pro letošní rok se Grunfos opět rozhodl spojit podzimní kampaň s doménou „GRUNDFOS PREMIUM“, jejímž cílem je nabízet po celý rok atraktivní a kvalitní dárky za nákup vybraných čerpadel Grundfos u smluvních partnerů Grundfos.

PODZIMNÍ KAMPAŇ 2017

Podzimní kampaň je každoročně koncipována tak, aby byla pro zákazníky co možná nejvíc atraktivní. Cílem této kampaně není pouze přinést výrobky značky Grundfos za zajímavé ceny, ale také kvalitní odměny za jejich nákup.

Letos jsou rozdávány dárky v celkové hodnotě 1.100.000 Kč a na webu GRUNDFOS PREMIUM si zákazníci mohou vybrat těchto dárků:

  • Multifunkční nůž Leatherman SKELETOOL.
  • HILTI robustní rádio na pracoviště s NFC pro párování Bluetooth® a s nabíječkou na všechny 12 V až 36 V Li-ion akumulátory Hilti.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Úspora vody používáním moderních spotřebičů

20.11.2017 | Zdeňka Dřevojánková
Šetřit pitnou vodou lze používáním úsporných splachovačů, vodovodních baterií, spořičů vody (perlátorů), spotřebičů a osobními návyky. Vzhledem k dlouho trvajícímu deficitu povrchové i podzemní vody v brzké době dojde k úspoře pitné vody používáním upravené dešťové vody, recyklované šedé vody atd.

Úspora vody vodovodními bateriemi

13.11.2017 | Zdeňka Dřevojánková
Z řady vodovodních baterií je možné považovat za výrazně úsporné samočinné a termostatické baterie. Rovněž pákové a dvoupolohové při správném používání mohou šetřit vodu. U všech baterií je možno ještě zlepšit jejich hospodárný provoz instalací omezovače průtoku a spořiče vody (perlátoru).

Úspora vody použitím spořičů vody na vodovodních bateriích

6.11.2017 | Zdeňka Dřevojánková
Všechny spořiče musí mít certifikát pro výrobek určený pro přímý styk s pitnou vodou dle Vyhlášky č. 409/2005 Sb. „Vyhláška o hygienických požadavcích na výrobky přicházející do přímého styku s vodou a na úpravu vody“ v platném znění.

Radioaktivita ve vodách a nový Atomový zákon

30.10.2017 | Ing. Jindřich Kotas, technolog a chemik ve společnosti Euroclean
Od 1.1.2017 je účinná nová verze Atomového zákona. Starý zákon 18/1997 byl nahrazen novým zákonem 263/2016. Důvodem vzniku nové verze je sjednocení s legislativou Evropské unie a Evropského společenství pro atomovou energii, konkrétně se směrnicemi rady 2013/51 a 2013/59. Kromě vlastního Atomového zákona vznikly také nové verze prováděcích předpisů (17 vyhlášek a 2 nařízení vlády) a zavedly se změny ve 13 jiných zákonech.

Úspora vody při splachování WC

30.10.2017 | Zdeňka Dřevojánková
Každý z uvedených způsobů splachování může ušetřit určité množství vody, které nemusí být malé. Předpokladem však je, že celé zařízení musí být na 100 % funkční. Je třeba kontrolovat zejména těsnění na výtoku.

Projekty 2017

Tipy pro projektanty

Partneři - Voda, kanalizace

logo AUSTRIA EMAIL
logo MEA
logo GRUNDFOS
logo ASIO
logo WAVIN EKOPLASTIK
logo NICOLL ČR
 
 

Aktuální články na ESTAV.czPraha prodloužila lhůtu posouzení vlivu stavebních předpisůKermi Quickfinder – jednoduchá kalkulace pro zjištění vhodného otopného tělesaSoutěž o střechu SATJAM zdarma zná vítězeNetradiční formy bydlení: Lofty, podkroví, mobilní domky, přírodní stavitelství