Rychlý návrh čerpadla pomocí Grundfos Product Center

Datum: 28.6.2017 02:00  |  Organizace: Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.  |  Firemní zpráva

Nástroj Grundfos Product Center vám pomůže jednoduše navrhnout nové čerpadlo do široké škály aplikací nebo umožní provést bleskovou záměnu Vašeho stávajícího čerpadla za odpovídající moderní čerpadlo Grundfos.

Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.
Čajkovského 21
779 00 Olomouc 9

tel.:585 716 111
e-mail:
web:cz.grundfos.com  sk.grundfos.com
Grundfos Product Center nástroj pro rychlý a jednoduchý návrh nového čerpadla
Grundfos Product Center - nástroj pro rychlý a jednoduchý návrh nového čerpadla

Poznejte základní přednosti tohoto moderního návrhového programu:

  • Rychlý výběr – vyhledávání konkrétního čerpadla, jeho velikosti a pokynů k výměně.
  • Průvodce kapalinami – zadejte informace o čerpané kapalině, její teplotě a koncentraci, program vám pomůže najít vhodné čerpadlo.
  • Rychlé dimenzování – zadejte požadovaný výtlak a průtok, systém vám vyhledá všechna čerpadla Grundfos, která tyto parametry splňují.
  • Výsledky na míru – výsledky vyhledávání je možno filtrovat podle nejnižší ceny, spotřeby čerpadla a nákladů na životnost čerpadla.
  • Rozšířené informace o produktech – program obsahuje databázi CAD schémat, informací k náhradním dílům, servisních sad a instruktážních videí.
  • Dostupnost – přístup do Grundfos Product Center z jakéhokoliv počítače, tabletu nebo chytrého telefonu.
  • Osobní nastavení uživatele – systém ukládá jazykové nastavení uživatele, měnu, vybrané položky a v nedávné historii zobrazené produkty.
  • Uložené projekty – registrovaní uživatelé mají možnost uložení svých projektů, aby mohli tato data v budoucnu použít. Náhradní díly a sady máte na dosah pouhým kliknutím.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Doporučení SZÚ pro sledování trichloraminu v bazénech

11.1.2018 | redakce dle zdroje
Na základě podnětu od provozovatelů bazénů vydal SZÚ – Národní referenční centrum pro pitnou vodu metodické stanovisko k otázce sledování obsahu trichloraminu ve vnitřním ovzduší bazénové haly a okolí.

Aké sú prietoky studenej a teplej vody v bytovom dome v Bratislave?

8.1.2018 | Ing. Milan Krafčík, doc. Ing. Jana Peráčková, PhD., Stavebná fakulta, STU Bratislava
V článku jsou prezentovány výsledky experimentálního měření průtoků studené a teplé vody v rekonstruovaném potrubí bytového domu. Naměřené průtoky jsou porovnány s výpočtovými hodnotami podle norem STN 73 6655, DIN 1988-300 a s hodnotami vypočtenými výpočtovým programem. Výsledky lze aplikovat na optimalizaci návrhu vnitřních vodovodů a rovněž na optimalizaci dimenzování zařízení na přípravu teplé vody a jeho zdroje tepla.
diskuse: 1 příspěvek, 12.01.2018 13:29

Hospodaření s dešťovou vodou z pohledu krajinářské architektury

18.12.2017 | Lucie Pančíková, ZO ČSOP Koniklec
Horko má řadu negativních vlivů na zdraví. Jako účinný způsob, jak na situaci reagovat, se jeví zvýšení podílu ploch zeleně ve městě. Zeleň a její přítomnost ve městě je zásadní, aby velká města byla v budoucnu vůbec obyvatelná.

Systémy hospodaření s vodou

18.12.2017 | Ing. Stanislav Frolík, Ph.D., katedra technických zařízení budov, ČVUT v Praze, fakulta stavební
Autor přednášky Systémy hospodaření s vodou, Ing. Stanislav Frolík, Ph.D., stručně a přehledně shrnul, s čím je třeba počítat a co rozhoduje o smysluplném řešení využití odpadních vod včetně velmi aktuální problematiky vody dešťové.

Je třeba jásat, když voda zlevní o 1 Kč?

17.12. 1:37   Cena vody se bude na Zlínsku od příštího roku mírně snižovat, přesto za ni lidé zaplatí nejvíc ze Zlínského kraje. více >>> (redakce podle webu Pravda o vodě)

Témata 2018

Partneři - Voda, kanalizace

logo MEA
logo GRUNDFOS
logo WAVIN EKOPLASTIK
logo NICOLL ČR
logo ASIO
logo RAYCHEM
 
 

Aktuální články na ESTAV.czV Pražské tržnici vznikne Re-Use centrumKapucínský klášter v Žatci bude mít nové využitíThe Box: Minimalistické bydlení s maximem pohodlí v otevřeném prostoruVstupenka zdarma na veletrhy FOR Pasiv, Cesty dřeva 2018 a Střechy Praha