Motory MGE třídy IE5

Datum: 21.6.2017 01:00  |  Organizace: Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.  |  Firemní zpráva

Motory Grundfos MGE do výkonu až 11 kW nyní dosahují špičkové energetické účinnosti, která naplňuje požadavky nejpřísnější energetické třídy IE5.

Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.
Čajkovského 21
779 00 Olomouc 9

tel.:585 716 111
e-mail:
web:cz.grundfos.com  sk.grundfos.com
Řídící jednotky motory Grundfos MGE vysoce přesahují požadavky kladené na standardní motory s třídou účinnosti IE5
Řídící jednotky motory Grundfos MGE vysoce přesahují požadavky kladené na standardní motory s třídou účinnosti IE5

Využijte ve vaší aplikaci výhody extrémní energetické účinnosti, maximální efektivity čerpacího systému a vynikajícího výkonu čerpadla, které vám nabídne nová generace frekvenčně řízených motorů MGE v prémiové účinnostní třídě IE5.

Nová řada motorů MGE s IE5 nabízí až 10% úsporu energie a zkrácení doby návratnosti investice ve prospěch elektronicky řízených čerpadel až o 25%.

Díky uplatnění celé řady inovativních prvků elektromotoru a řídící jednotky motory Grundfos MGE vysoce přesahují požadavky kladené na standardní motory s třídou účinnosti IE5 a více než naplňují kritéria specifikace moderních elektromotorů prémiové třídy účinnosti IE5. Veškeré motory MGE o výkonech od 0,75 kW do 11 kW nyní dosáhují normy IE5.

Motor IE5 s integrovaným frekvenčním měničem propojuje dlouholeté zkušenosti předních odborníků Grundfos, reálné poznatky z konkrétních aplikací a inovativními prvky řízení elektroniky motoru. Tato jedinečná kombinace zajišťuje optimalizaci výkonu vašeho systému v jakémkoliv pracovním bodu soustavy a přináší tak výrazné snížení spotřeby elektrické energie.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Doporučení SZÚ pro sledování trichloraminu v bazénech

11.1.2018 | redakce dle zdroje
Na základě podnětu od provozovatelů bazénů vydal SZÚ – Národní referenční centrum pro pitnou vodu metodické stanovisko k otázce sledování obsahu trichloraminu ve vnitřním ovzduší bazénové haly a okolí.

Aké sú prietoky studenej a teplej vody v bytovom dome v Bratislave?

8.1.2018 | Ing. Milan Krafčík, doc. Ing. Jana Peráčková, PhD., Stavebná fakulta, STU Bratislava
V článku jsou prezentovány výsledky experimentálního měření průtoků studené a teplé vody v rekonstruovaném potrubí bytového domu. Naměřené průtoky jsou porovnány s výpočtovými hodnotami podle norem STN 73 6655, DIN 1988-300 a s hodnotami vypočtenými výpočtovým programem. Výsledky lze aplikovat na optimalizaci návrhu vnitřních vodovodů a rovněž na optimalizaci dimenzování zařízení na přípravu teplé vody a jeho zdroje tepla.
diskuse: 1 příspěvek, 12.01.2018 13:29

Hospodaření s dešťovou vodou z pohledu krajinářské architektury

18.12.2017 | Lucie Pančíková, ZO ČSOP Koniklec
Horko má řadu negativních vlivů na zdraví. Jako účinný způsob, jak na situaci reagovat, se jeví zvýšení podílu ploch zeleně ve městě. Zeleň a její přítomnost ve městě je zásadní, aby velká města byla v budoucnu vůbec obyvatelná.

Systémy hospodaření s vodou

18.12.2017 | Ing. Stanislav Frolík, Ph.D., katedra technických zařízení budov, ČVUT v Praze, fakulta stavební
Autor přednášky Systémy hospodaření s vodou, Ing. Stanislav Frolík, Ph.D., stručně a přehledně shrnul, s čím je třeba počítat a co rozhoduje o smysluplném řešení využití odpadních vod včetně velmi aktuální problematiky vody dešťové.

Je třeba jásat, když voda zlevní o 1 Kč?

17.12. 1:37   Cena vody se bude na Zlínsku od příštího roku mírně snižovat, přesto za ni lidé zaplatí nejvíc ze Zlínského kraje. více >>> (redakce podle webu Pravda o vodě)

Témata 2018

Partneři - Voda, kanalizace

logo GRUNDFOS
logo NICOLL ČR
logo MEA
logo RAYCHEM
logo WAVIN EKOPLASTIK
logo ASIO
 
 

Aktuální články na ESTAV.czV Pražské tržnici vznikne Re-Use centrumKapucínský klášter v Žatci bude mít nové využitíThe Box: Minimalistické bydlení s maximem pohodlí v otevřeném prostoruVstupenka zdarma na veletrhy FOR Pasiv, Cesty dřeva 2018 a Střechy Praha