Všestranná vana pro koupel i sprchování - vana BetteSelect

Datum: 8.4.2016 4:38  |  Organizace: Bette GmbH & Co. KG  |  Firemní zpráva

Model vany BetteSelect je vynikající řešení, pokud je třeba maximální flexibilita do koupelny bez velkého rozpočtu.

Bette GmbH & Co. KG
Heinrich-Bette-Straße 1
33129 Delbrück

Tato multifunkční vana pochází z návrhářského studia Tesseraux + Partner v Potsdamu.

Úžasný vnitřní prostor a ergonomický profil zad jsou základem dokonalé pohody během koupele. Úplné relaxaci dále přispívá jemně tvarovaná oblast pro oporu krku.

V nabídce jsou čtyři velikosti (160 x 70, 170 x 70, 170 x 75 a 180 x 80 cm) a tři možnosti umístění přepadu, díky čemuž BetteSelect poskytuje obrovskou svobodu návrhářům. Výpusť je posunuta mimo střed, aby tak v nohách vany rozšířila prostor příjemnému postoji při sprchování. Především proto je BetteSelect vynikajícím řešením jako vana pro kombinaci koupele a sprchování v koupelnách malých rozměrů.

Vana je vyrobena jako všechny produkty společnosti Bette ze smaltované titanové oceli. Tento vyjímečný materiál nelze ničím poškrábat, má barevnou stálost, velice jednoduše se čistí a je 100% recyklovatelná.


 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Doporučení SZÚ pro sledování trichloraminu v bazénech

11.1.2018 | redakce dle zdroje
Na základě podnětu od provozovatelů bazénů vydal SZÚ – Národní referenční centrum pro pitnou vodu metodické stanovisko k otázce sledování obsahu trichloraminu ve vnitřním ovzduší bazénové haly a okolí.

Aké sú prietoky studenej a teplej vody v bytovom dome v Bratislave?

8.1.2018 | Ing. Milan Krafčík, doc. Ing. Jana Peráčková, PhD., Stavebná fakulta, STU Bratislava
V článku jsou prezentovány výsledky experimentálního měření průtoků studené a teplé vody v rekonstruovaném potrubí bytového domu. Naměřené průtoky jsou porovnány s výpočtovými hodnotami podle norem STN 73 6655, DIN 1988-300 a s hodnotami vypočtenými výpočtovým programem. Výsledky lze aplikovat na optimalizaci návrhu vnitřních vodovodů a rovněž na optimalizaci dimenzování zařízení na přípravu teplé vody a jeho zdroje tepla.
diskuse: 1 příspěvek, 12.01.2018 13:29

Hospodaření s dešťovou vodou z pohledu krajinářské architektury

18.12.2017 | Lucie Pančíková, ZO ČSOP Koniklec
Horko má řadu negativních vlivů na zdraví. Jako účinný způsob, jak na situaci reagovat, se jeví zvýšení podílu ploch zeleně ve městě. Zeleň a její přítomnost ve městě je zásadní, aby velká města byla v budoucnu vůbec obyvatelná.

Systémy hospodaření s vodou

18.12.2017 | Ing. Stanislav Frolík, Ph.D., katedra technických zařízení budov, ČVUT v Praze, fakulta stavební
Autor přednášky Systémy hospodaření s vodou, Ing. Stanislav Frolík, Ph.D., stručně a přehledně shrnul, s čím je třeba počítat a co rozhoduje o smysluplném řešení využití odpadních vod včetně velmi aktuální problematiky vody dešťové.

Je třeba jásat, když voda zlevní o 1 Kč?

17.12. 1:37   Cena vody se bude na Zlínsku od příštího roku mírně snižovat, přesto za ni lidé zaplatí nejvíc ze Zlínského kraje. více >>> (redakce podle webu Pravda o vodě)

Témata 2018

Partneři - Voda, kanalizace

logo MEA
logo RAYCHEM
logo NICOLL ČR
logo GRUNDFOS
logo ASIO
logo WAVIN EKOPLASTIK
 
 

Aktuální články na ESTAV.czV Pražské tržnici vznikne Re-Use centrumKapucínský klášter v Žatci bude mít nové využitíThe Box: Minimalistické bydlení s maximem pohodlí v otevřeném prostoruVstupenka zdarma na veletrhy FOR Pasiv, Cesty dřeva 2018 a Střechy Praha